Eurovision şarkı yarışması finalinde bir ilk yaşandı!
Eurovision'da İspanya adına yarışan ve ikinci sırada sahneye çıkan Daniel Diges'i şarkısını söylemeye başladığı sırada beklenmeyen bir şey oldu. Seyircilerin arasından sahneye atlayan bir kişi, İspanya ekibiyle beraber dans etmeye başladı. Ekip herşey normalmiş gibi performansına devam ederken, güvenlik görevlisi sahneye atlayan seyirciyi dışarıya çıkardı.

Bunun üzerine dikkatlerinin dağıldığını bildiren İspanya ekibi, daha sonra tekrar sahneye çıktı.

Kendisine "JimmyJump" lakabını takan bu adam (Jaume Marquet Cot) 1974 doğumlu ve koyu bir Barcelona taraftarı... Çok sayıda spor müsabakasında ortaya çıkan "JimmyJump", adını 2004 Haziranı’nda Euro 2004’te Yunanistan-Portekiz maçında sahaya fırlayak duyurdu.

Amacının sadece ünlü olmak olduğunu şu sözlerle dile getiriyor: “Sıçrayışım, benim hazinem; ün benim özgürlüğüm; güç ve rüzgar benim kanunum; tek vatanseverim Jimmy Jump”.

[youtube]og8Zys6Lmmg&feature=youtube_gdata[/youtube]

Jimmy Jump, o bir katalan :lol:

Ps: Figo'nun yüzüne fırlattığı barca bayrağıyla ünlü (:
Ps2: Euro 2008'de Almanya-Türkiye maçında sahaya giren adamda bu .. :mrgreen:

Mike Shinoda demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
Jimmy Jump, o bir katalan :lol:

Ps: Figo'nun yüzüne fırlattığı barca bayrağıyla ünlü (:
Ps2: Euro 2008'de Almanya-Türkiye maçında sahaya giren adamda bu .. :mrgreen:
çok girişimci gördüm kendisini :mrgreen:
daha neler neler var adam F1 yarışları sırasında yola girip koşuyo spor ayrımı yok amerikan futbolu tenis her türlü sahaya girmiş mübarek :mrgreen:

Yukarı Alt