Goruyorum ki bir çok kişi karakter yapılandırma bolumune saçma konular açıyor.Bu sorunu gidermek için;

European Karakter Yapılandırmalarıyla İlgili Sorularınız/Sorunlarınız' ı bu topic altından belirtin elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Saygılarımla,

Hacım benim 75 lvl kasılmakta olan warrior charım var.Yan build cleric.
Clericte Holly,Recovery division,Bless, orbit ve res dışında açmam gereken başka şeyler varmıdır acaba.Bir sürü heal skili var.Hepsini açmaya kalksam sp yetmez.

zeki_ce demiş ki:
Hacım benim 75 lvl kasılmakta olan warrior charım var.Yan build cleric.
Clericte Holly,Recovery division,Bless, orbit ve res dışında açmam gereken başka şeyler varmıdır acaba.Bir sürü heal skili var.Hepsini açmaya kalksam sp yetmez.
Zaten zannımca başta gelen birkaç heal skilli var onları açsan yeter PT de buffer olarak girersin :curtain:

Lütfen yardım edin Warlock açmak istiyorum Warlock un yanına en iyi ne gider ???????? lütfen cevap yazın :roll:

KB24 demiş ki:
mkaanalp demiş ki:
Lütfen yardım edin Warlock açmak istiyorum Warlock un yanına en iyi ne gider ???????? lütfen cevap yazın :roll:
Charı Warlock açarsan en uygun Cleric olur.

çok saol aga bide ne giycem :D full int im ne giycem onuda bilmiom char yaparken bitek lightarmor var ama kimsede lightarmor görmüom bn :D ne giycem söylersen sevinirim ....

mkaanalp demiş ki:
KB24 demiş ki:
mkaanalp demiş ki:
Charı Warlock açarsan en uygun Cleric olur.

çok saol aga bide ne giycem :D full int im ne giycem onuda bilmiom char yaparken bitek lightarmor var ama kimsede lightarmor görmüom bn :D ne giycem söylersen sevinirim ....

robe ile %20 hızlı koşma ve manadan tasarrufun var..lightarmor da %10 a düşüyo.
full ınt sen light armor senin işini görür hem eline cleric aldıgında clericin phy ve mag defans veren 2 pasif skili var onlarında defansa katkısı olur..tabi skilleri açarsan :wink1:

Yukarı Alt