BangBros

Buralıyım
Wizardın barda kesinlikle ihtiyacı yok youtube da birsürü video var cleric wizardlar hakkında adam kendi lvl indeki giantı cleric teki {bless spell} skill i ile rahatlıkla kesebiliyor ve çoğu buff ı kendisine basıp unique bile kesebiliyor rahatlıkla wizardlar yani cleric olursa yan skill wizardlar daha çok işe yarar. [bence] :mrgreen:

Jacabo demiş ki:
ganigani demiş ki:
Eğer unique avlamak istiyorsanız rahat bir şekilde ve taxi yapacaksanız İNT.Ama pvp yapacaksanız(ki uniquelerdede işe yarar) STR tercih edin
dode dostum senle bi ortak char kasalım ?!!!!!!..
Valla bana uyarda.Ben ona arada girer kasabilrsem kasarım.Çünkü içimde şu dagger duygusunu bir türlü atamıyorum.Sana yardım ederim yani.Ama ilk önce şu dagger'ı bi halledeyim.Arada seninkinede el atarım :wink1: ?!!!!!!!

Kesinliğinden emin olamadığım bi düşüncemi söyliyeyim ne dersiniz bilmiyorum ama %70 ihtimalle gerçekleşicek olan olay şu olucak

Yeni server 2-3 gun sonra açıldı dielim. Yeni clientınızı ya da patchinizi yuklediniz varsayalım
Yeni bir account oluşturmanız gerekicek. Buda demek oluyorki MHTC serverında ki charlara elveda. Eu update inin gelmesi ile yeni serverin açılması arasında 25 gün var diyelim. Açıcağınız chinese charı 25 günde nekadar yüksek lvl lara ulaştırırsanız 2. açıcağınız char okadar kolay kasabiliceksiniz. Bot da olmicak yani 90 lvl lık charı el ile yapmaya hazırlanın 0dan başlayarak arkadaşlar.

Jacobo sen ne kasıcaksın Build ne olucak bn warior kasmayı düşünüyorum turkısh:Uzun Kılıç . :mrgreen:

Arnildcivardagezer demiş ki:
Jacabo demiş ki:
ganigani demiş ki:
Dagger/Bard Alayına gider bence.Wizard açmayı düşünenler bence tekrar düşünün çünkü wizardları kullanmak oldukça ZOR. ?!!!!!!!
Bu arada yeni serverdamı olacak EU'lar yoksa hepciği aynı serverdamı???Farklı servardaysa ilk işim MasterTurks guildini orada da kurmak olacak ?!!!!!!!
kolayı herkes secer maksat zor olanını adam etmek ?!!!!!!...
Dun 57 lvl wizard a 34 lvl xbow la tek attım sen dusun dostum :mrgreen:
eu charlar 15 mayısta yeni bi server altında gelicek(arkadaşın sorusuna yanıt)

Bayağı Abartmışın bea crossbow ii geçirir ama p kadarda deyil başkasıyla kapışıodur o öle yapışındır bide elinde sos +10 mu vardı :D

Kesinliğinden emin olamadığım bi düşüncemi söyliyeyim ne dersiniz bilmiyorum ama %70 ihtimalle gerçekleşicek olan olay şu olucak

Yeni server 2-3 gun sonra açıldı dielim. Yeni clientınızı ya da patchinizi yuklediniz varsayalım
Yeni bir account oluşturmanız gerekicek. Buda demek oluyorki MHTC serverında ki charlara elveda. Eu update inin gelmesi ile yeni serverin açılması arasında 25 gün var diyelim. Açıcağınız chinese charı 25 günde nekadar yüksek lvl lara ulaştırırsanız 2. açıcağınız char okadar kolay kasabiliceksiniz. Bot da olmicak yani 90 lvl lık charı el ile yapmaya hazırlanın 0dan başlayarak arkadaşlar.
Nasıl Yani Yhaf Bizim Charlar Siliniyomu?

Yeminle soluyorum tek attım ama evet elimde %75 physical sos +5 var o ayrı :mrgreen:

Höö Ohe Demek İstiyorum sos +5 hey yavrum heyyy isroda 1 tane weapon sosum olmadı :D

serkan258 demiş ki:
musa1996 demiş ki:
onasıl bir builddir ya :D
zuhaha çok sevdim :D charımın adını yapıcam kimse çalmasın :mrgreen: :mrgreen:

KolerA demiş ki:

Koleram silinmiyor ama MHTC serverına eğerki giriş açılmassa Bizde çharları kullanamayız. Ocean ın dediği şuydu açtığımız server MHTC serverından bağımsızdır artık onlarla iş yapmıyoruz. MHTC nin başındakilerde çinliler dışındakilere uyuzlar biliyosun ip ye ban çakıp duruyorlar bakalım hayırlısı server a girersek charlarımızla paşa paşa oynayabilicez olmassa yeni char yapıcaz dedigim gibi 0dan hemde elle kasarak

serkan258 demiş ki:
musa1996 demiş ki:
onasıl bir builddir ya :D
zuhaha çok sevdim :D charımın adını yapıcam kimse çalmasın :mrgreen: :mrgreen:

KolerA demiş ki:

Koleram silinmiyor ama MHTC serverına eğerki giriş açılmassa Bizde çharları kullanamayız. Ocean ın dediği şuydu açtığımız server MHTC serverından bağımsızdır artık onlarla iş yapmıyoruz. MHTC nin başındakilerde çinliler dışındakilere uyuzlar biliyosun ip ye ban çakıp duruyorlar bakalım hayırlısı server a girersek charlarımızla paşa paşa oynayabilicez olmassa yeni char yapıcaz dedigim gibi 0dan hemde elle kasarak
Tmm Az Daha İntihar Ediodum Sölediğin İİ Oldu :mrgreen:

Yukarı Alt