Merhaba beyler.

Sıfırdan 8 char kasıcam.Eu pt anlıcağınız.

Bu ptde nelere ihtiyacım olucak? yardımcı olursanız sevinirim.

1 cleric
2 bard
2 warior
3 attacker
+sağlam pc olsun yeter
ps:Bi deneme mod olarak buraya yazmanızın sebebi nedir acaba.hızlı cevap alındıgı için mi?Forumdaki bölümene acılsa aktif baslıklara tıklandıgında da çıkar zaten yardım etcek adam ordada eder.Millet sırf çabuk cevap verilio diye buraya alakasız konu acıyor bari siz yapmayın.

Busy demiş ki:
Merhaba beyler.

Sıfırdan 8 char kasıcam.Eu pt anlıcağınız.

Bu ptde nelere ihtiyacım olucak? yardımcı olursanız sevinirim.
1. konu yanlış yerde (pmden aydınlatayım seni)
soruna gelirsek
2 warrior
1 bard
1 cleric(STR)
4 wiz şeklinde kasabilirsin

CubaLibre demiş ki:
1 cleric
2 bard
2 warior
3 attacker
+sağlam pc olsun yeter
ps:Bi deneme mod olarak buraya yazmanızın sebebi nedir acaba.hızlı cevap alındıgı için mi?Forumdaki bölümene acılsa aktif baslıklara tıklandıgında da çıkar zaten yardım etcek adam ordada eder.Millet sırf çabuk cevap verilio diye buraya alakasız konu acıyor bari siz yapmayın.

+1

Bende Kendı 8 Li Partymı Parcaladım 6 tane 110 Lvl Char Sattım Gerıye Ikı Tane 110FF Wizard Carım Kaldı :) Tekrar Baslamayı Planlıyorum Ama Wızardın Bırı Bard Onun Bard Atack Skıllerını Acıyorum O Bıtsn Oyle Baslayacagm Partyde Hem Buffer Hem Attacker Olacak :D

ColdHeart

Tanınıyorum
bende basladım 41 lwl oldular 2 warrior 2 bard 1 str cleric 3 wiz atak 2 tane wizim 101 lwl zati :D

1 STR ---/Cleric (Buffer)
1 STR Warrior/Cleric (10 m atacker/Buffer)
2 İNT ---/Bard (Buffer)
1 5/1 İNT Warlock/Cleric (Atacker)
3 İNT Wizard/Bard-Cleric (Atacker)
Benim dediğim şekilde yaparsan ayakta kalır, warlockta yeri geldiğinde importentla partiye büyük destek sağlıyo ve bir çok yerde işe yarıyor.

Kendi partimde 1 tane wizard yerine Nuker var istersen ekleyebilirsin.Çünkü warlock şehre gidince pt fazla ayakta kalmaz.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
2 bard
1 cleric
1 warrior
1 warlock
3 wizard
hepsinde tek mastery git en fazla kendi levellarından 5 level üstüne bırak yada direk 42 yapıp hepsini onglara bırak günlük 60 70m arası parada kasabilirsin dünya kadarda elixir düşüyor :) 110 oluncada bardları wizard yaparsan 5 tane 110 FF wizard olur taneside nereden baksan 400 500tl eder herhalde tam bilmiyorum

Yukarı Alt