Eu Partye 1 Nüker Char Alsam Exp de oynama Olr mu mesela bazıları Partye Chinese Char Alırsan Exp Yarıya Düşer hani Bu party sistemi yüzünden mi y0ksa aha az vurdugu için mi bilen birisi yazarsa iyi olr. şimdiden tşk :wink1:)

ben bir sakınca görmüyorum fakat şimdi 2 bard 1 cleric 1 warrior wizardlı dance + life açılmış partinin yerini hiç bir chinese pt tutmaz. bundan fark eder zaten eu chin karışık ptde chinler yavaş lvl atlıyor eular alacağını alıyor nedense öyle bir dengesizlik tecrübe ettim deneyerek.

Sadece EUlardan oluşmuş bir partide parti ideal lv hesaplamasında -%10 gibi bir uygulama söz konusu... Yani aslında partide bir Ch char olması 39canavarı yerine 40canavarından aynı ideallikte exp almanızı sağlar... Tabi bütün char levelleri birbirinze yakınsa 2-3lw kadar.. Hiçbirşey olmaz... Biz bu ideal lw hesabını farming ve benzeri olaylarda kullanıyoruz...

Ama söz gelimi bütün charların 42olduğu bir parti için bir adet cinli pek fark yaratmıyo.. Test ettim.. :coffee:

Fark etmez ama bir barda yada bir wizard yada bir warriordan vazgeçmeniz lazımki çin alabilesiniz.
Ee bunlardan herhangi birinin eksik olması demek daha yavas mob kesmek anlamına gelecektir.Ve de daha az kasılmak.
Bİr bard yoksa wizardy dancing skilini açamamak demek.Bir wizard yoksa daha az mob kesmek demek.

zeki_ce demiş ki:
Fark etmez ama bir barda yada bir wizard yada bir warriordan vazgeçmeniz lazımki çin alabilesiniz.
Ee bunlardan herhangi birinin eksik olması demek daha yavas mob kesmek anlamına gelecektir.Ve de daha az kasılmak.
Bİr bard yoksa wizardy dancing skilini açamamak demek.Bir wizard yoksa daha az mob kesmek demek.

:think:

110 FF Warıor
110 FF clerıc
105 Bard
110 Wizz
105 Wizz
104 Wizz
101 Spear Nuker [Full Nova Set] [Nova Weapon +7]
103 Blader [Full Nova Set] Nova +6 Blade ]

ile 4 wizz 1 bard olan party den cok cok daha seri kasıyoruz. 3 Wizz 2 warıor 2 bardlı pt bızım aldıgımız exp in %60ıyla kasıyor. Bence Aldıgın Chınese in Atack ı ve Pt deki Adamların Damageleri Önemli . Birde Slot un guzellıgı whiteangel Benım Pt Serverdaki En Güzel slotta tek basına kasıyor vede hıc kımse bıze ks atamıyor :popcorn:

hanry006 demiş ki:
zeki_ce demiş ki:

:think:

110 FF Warıor
110 FF clerıc
105 Bard
110 Wizz
105 Wizz
104 Wizz
101 Spear Nuker [Full Nova Set] [Nova Weapon +7]
103 Blader [Full Nova Set] Nova +6 Blade ]

ile 4 wizz 1 bard olan party den cok cok daha seri kasıyoruz. 3 Wizz 2 warıor 2 bardlı pt bızım aldıgımız exp in %60ıyla kasıyor. Bence Aldıgın Chınese in Atack ı ve Pt deki Adamların Damageleri Önemli . Birde Slot un guzellıgı whiteangel Benım Pt Serverdaki En Güzel slotta tek basına kasıyor vede hıc kımse bıze ks atamıyor :popcorn:
işte bu bnm Aradıgım -%10 Kayıp ama CharLar pt de daha HızLı kasılır Chine nüker Her zaman OlmaLı diye Düşünüyorum Elinde qüzeL SilahıyLA tabi tşk Ederim :wink1:)

Yukarı Alt