1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Eto'o geliyor

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Yıldırım, transfere 3 günde 160 milyon euro harcayan R. Madrid gibi, tüm dünyanın F.Bahçe'yi de konuşmasını istiyor.

Beşiktaş'la girdiği Mehmet Topuz savaşında unutulmaz bir başarı elde eden F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım şimdi de bir dünya yıldızını almak için kolları sıvadı. Başkan Yıldırım'ın yıllardır hayalini kurduğu Samuel Eto'o için Barcelona kulübüyle masaya oturduğu iddia edildi. Teknik direktör Daum'un da onay verdiği Kamerunlu golcü için yapılan ilk görüşmenin
    olumlu geçtiği ve Barcelona'nın bu futbolcuyu F.Bahçe'ye satmaya hazır olduğu ifade edildi.

F.Bahçe, sözleşmesi 2010'da bitecek olan Eto'o'nun bonservisini indirmek için Barcelona ile sıkı bir pazarlığa girişti. Ancak İspanyol kulübünün astronomik bir ücret talep ettiği ve indirime yanaşmadığı da sızan bilgiler arasında. Irkçı tepkilerle karşılaştığı için İspanya'dan ayrılmak isteyen 28 yaşındaki Eto'o, Real Madrid'in altyapısında yetiştikten sonra 2000'de Mallorca'ya transfer oldu. 2004'te geldiği Barcelona'da çok başarılı olan Eto'o geçen sezon 23 golle krallıkta üçüncü sırada yer aldı.

Mini yorum
    Selçuk Manav:
    Eto'o; Rijkaard'ı gönderen adam
    Ronaldinho ve Deco ile birlik olan Eto'o 2007-2008 sezonu boyunca Barça soyunma odasında çıkardığı isyanlarla teknik direktör Rijkaard'ın otoritesini ciddi şekilde sarsmıştı. Futbolcuların gözü önünde Rijkaard'a bağıran Eto'o, birçok maçta ise ısınmaya bile çıkmayarak hocasına meydan okumu. ve bir anlamda Hollandalı teknik adamın Barcelona'daki sonunu hazırlamıştı. Eto'o eğer Fenerbahçe'ye gelirse, bir zamanlar ayağını kaydırdığı Rijkaard'la birbirlerine ciddi rakip olacaklar.

2. Metamorph

Metamorph Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Harika bir haber eğer Eto'o gelirse karşımızda Türk kulüplerinden hiç biri duramaz. :headbang:

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    gelir gelir artık devir para devri FB'de de o para var yurtdışından 1 futbolcu yurtiçinden 3 futbolcuya sınırsız para verebilirler.

4. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Böyle konular duyunca insanın içi titriyor valla İnşallah alır Azizde serie A dan sol açığa bomba gibi bir transfer yapıcağından Eto'o yu almaz diye düşünüyorum alırsa valla helal olsun

5. alone09

alone09 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer gelirse gerçekten olay olur

6. MarXisT

MarXisT Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: