1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Eto'o: Geleceğimi kendim belirlerim

1. Uykucu

Uykucu Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Barcelona'nın Kamerunlu forveti Samuel Eto'o bir basın toplantısı düzenyerek transferi konusunda yapılan spekülasyonlara açıklık getirdi

Kenya'da bir futbol kliniğinin açılışını yapan Eto'o, hâlâ değerli bir futbolcu olduğunu ve geleceğiyle ilgili kararı kendisinin vereceğini vurguladı.

Eto'o, "Kararımı hemen veremem. Futbol dünyasında kanıtlayacak hiçbir şeyim yok. Şu anda bulunduğum konum nedeniyle bir kulübün benim için karar vermesine izin veremem" diye konuştu.

Barcelona'dan ayrılmaktan korkmadığını ifade eden Kamerunlu futbolcu, gelen teklifleri değerlendirebileceğini de belirtti.

Eto'o, "Siz beni dünyanın en iyi oyuncularından biri olarak gösterdiniz. Bir çok ödül kazandım. Karar vermekten korkmuyorum. Eğer Barcelona'daki gelişmeler istediğim gibi olmazsa, başka bir yere giderim. Çünkü önümde fırsatlar var ve yaz döneminde bu fırsatlardan birini değerlendirebilirim" diye konuştu.

Son iki sezonu kupasız kapatan Barcelona'da Frank Rijkaard'ın yerine teknik direktörlüğe Josep Guardiola getirilmişti. Guardiola, Deco, Ronaldinho ve Eto'o'yu takımda istemediğini açıklamıştı.

2. belirsizzzzz

belirsizzzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    CeyRRANNCI
    Bu adama özeniyorum.Afrikada yaptığı yardımlarım hatti hesabı yok.

3. Azula

Azula Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu adam pes2008 de füze gibi çakıyo

4. belirsizzzzz

belirsizzzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: