EmmaW. demiş ki:
CrAzY_emre demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
web_silkroads.com(_ yok) diye site kurdu orda
burada olmamasında sevindim sevmiyordum saten :P :D biraz siteye destek vereyim o zaman isteksizdim şimdi kendime geldim :D
kişisel görüştür saygım varda extra sayesinde şuan burda konuşuyoruz
yoo ben loob sayesinde konuşuyorum

Statuss

Bilgiliyim
Torquel demiş ki:
CrAzY_emre demiş ki:
Torquel demiş ki:
vay beh..okan abiye bu siteden birilerinin laf ediceğini kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi..siteninde eski ortamının kalmadığını garanti ederim
laf etme sebebi onun siyasi görüşlerinin bizim siyasi görüşmüzün uyuşmaması...ve ben biliyorumki onun yüzünden bu sitede moderatörlük yapan birçok arkadaşım siteden ayrıldı ama şu anda eski exl e yok farkındayım fakat eski dostları kaybeden okan abiydi bizler değil...çok kişi hizmet etti bu siteye...
yok kardeşim yanlıs anlama bende goruyosun 2007de olmusum üye 5 sene olmuş daha 14 yaşındaydık çocuk sayılırdık.Okan abide bu sitede çok yardım etti silkroad oynarken,zaman öldürmek için ondan bi garipsedim..belli sende biliyosun o zamanları
yaptıklarını inkar etmiyorum saten kardeşim ama oldu işte bişeyler neyse boşver bizim keyfimiz yerinde olsunda :)

EliteTurk

Aileden
LegendMaster bende bu evrim imi tamamlamış halim sen gelmeden önce yükseklerdeydim aniden düştümde bir aya kendime geldim yeni yeni takılıyorum ama seni hatırlayamadım :D

Yukarı Alt