Merhaba.Sitenin baya eskilerindendim.Ama üye adımı unutunca yeni üyelik açtım.Baya güzel zamanlar geçirmiştim bu sitede. :)
Şimdi lol etkinliği için tekrar üye oldum.Zamanında 15 16 yaşında üye olduğum bir sitede 21 yaşındayım.Güzel bir aile ortamıydı.Tekrar bazı üyelikler aktif bunları görüyorum. :) Tekrar merhaba.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hoşgeldin hacım , e-mailini biliyorsan bulalım diyeceğim de unutmuşsundur muhtemelen :)

Takımı
Besiktas
Hoşgeldin hacım tekrardan. Senin de dediğin gibi 13 14 yaşlarında üye olduk şimdi 20 yaşına geldik hala burdayiz :)

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zamanında daha bu jewel boxlardan dragon flagların çıktığı yıllarda üye olmuştum. :) Daha Eu falan yoktu.Hatta ilk eu çıktığımındaki heyecanım buradakilerin yorumu falan dün gibi aklımda.. :)

O zamanlarda arap ırkının çıkmasını bekliyordum halen bekliyorum. :P

Şu güneş gözlüklü ünlü bir admin vardı sanırım sayfa kurucularından. :) Onu halen hatırlıyorum.

Bu mesaj Momotaro rumuzlu uyeden alinti yapildi
Momotaro demiş ki:
Zamanında daha bu jewel boxlardan dragon flagların çıktığı yıllarda üye olmuştum. :) Daha Eu falan yoktu.Hatta ilk eu çıktığımındaki heyecanım buradakilerin yorumu falan dün gibi aklımda.. :)

Şu güneş gözlüklü ünlü bir admin vardı sanırım sayfa kurucularından. :) Onu halen hatırlıyorum.

O kördü ondan takıyordu

Bu mesaj DeadlyKniqht rumuzlu uyeden alinti yapildi
DeadlyKniqht demiş ki:
Momotaro demiş ki:

O kördü ondan takıyordu
O lafı sevmiyorum.Görme engelli diyelim.Sonuçta benimde sağ ayağım diz üstünden yok.Protez kullanıyorum ama Arkeoloji görevlisi ve Arkeoloji Dokuz Eylül öğrencisiyim.Ama topal falan denmesini bende istemem ondan sadece engelli. :)

Takımı
Besiktas
Hoşgeldin bro bende arkeoloji 2.sınıfım mersinde ^^

Takımı
Besiktas
Dostum öncelikle çok geçmiş olsun, aynı düşüncedeyiz engelli insanlara topal kör denmesi hiç hoşuma gitmez ki benim ebeveynlerim de engelli insanlar. Bunun yanısıra hoşgeldin tekrar aramıza. Extraloob kör falan değil arkadaş Latife yapıyor :) Kendisi zamanında bıraktı siteyi. Şimdi biz elimizden geldiğince üyelerimize yardimci olmaya, sıcak aile ortamımızı muhafaza etmeye çalıyoruz.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Momotaro demiş ki:
Bu mesaj DeadlyKniqht rumuzlu uyeden alinti yapildi
DeadlyKniqht demiş ki:
Momotaro demiş ki:

O kördü ondan takıyordu
O lafı sevmiyorum.Görme engelli diyelim.Sonuçta benimde sağ ayağım diz üstünden yok.Protez kullanıyorum ama Arkeoloji görevlisi ve Arkeoloji Dokuz Eylül öğrencisiyim.Ama topal falan denmesini bende istemem ondan sadece engelli. :)

Özür dilerim sadece şaka maksatlı dedim yoksa arkadaş görme engelli filan değil.

Eskiden birazcık Dota veya baya bir Hon oyuncusuydum.Şimdi Hon Türkiyeye taşınınca accler.Bende lole başladım.
Hepimiz şu Silkroada dünyalar yatırmışızdır belkide :) Tiger Girl peşinde 80lv charlarla az koşmadık.Yada sırf nuke atmak için 30lvlik char kasmak. :)
Belkide halen oynayanlar vardır ama ben 2 sene önce bıraktım. :)

Anime izliyorum, okula gidiyorum iyi kötü bir yaşantım var.Ama hepinizi gördüğüme çok sevindim. :)

:) ben de eskilerdenim ilk olarak üye olduğumda19 yaşındaydım ilk nickim yellpaze sonra Wicked sonra değişip gitti :) şu an 26 yaşındayım ne günlerdi be el değiştirdi fakat şöyle bir bakınca eskilerden hala var acaba eski nickimi alabilir miyim bilemiyorum :) öyle bir etkinlik var mı ya da eski üyeliğimi direk alabilme imkanım

Yukarı Alt