hatırlarmısınız arkadaslar o ısy nın saatlerce kesılemedıgını :) Ezik adamların dw de pwp yaptıgı zamanı bı kervan gorunce ıstedıgımz zmana thıf olp kervanı yıkmaya calısmayı :D o güzl pwp ler full chin :)

Eski sroya Benzer ıtem satılmayan guzel Private serverler varmı acaba offf off :) Eu geldı sronun cıvkı cıktı

unutmak mümkünmü o sronun aynı ortamı olsun tüm eu çarlarım delete çekerim

Bu olması gereken birsey çünkü joymax sürekli kendini gelıstiriyor.Yakında islam ırkı gelıncede islam ırkı geldi cıvkı cıktı diyeceksiniz...
Bu yüzden oyunun tadını çıkarmaya bakın :nod: :nod:

A

Anonymous

Guest
max 70 levelkenki tad hiç bir yerde yok
bot yok
pre yok
devil yok
blue yok

ya işte diyormya gelin grindroad online'ye başlangıçta 900 k sp 1 tane maymun veriyor devil veriyor sınırsız hemde devil ve maymun süresiz daha ne istiyorsunuz :D

80lwl cap eu karaktersiz istiyosanız bence Zszc Retroya başlamalısınız eski silkroad tadında :thumbsup: fakat üyelikler 20TL :oldie:

korkusuz41 demiş ki:
ya işte diyormya gelin grindroad online'ye başlangıçta 900 k sp 1 tane maymun veriyor devil veriyor sınırsız hemde devil ve maymun süresiz daha ne istiyorsunuz :D

üyelikler beleş :D zszc yi boş verin buna başlayın bence oyun normal sro gibi dc bug lag hiçbirşey yok varsada senin pc den kaynaklanıyordur şuanlık vakitli açılıyor yani akşam 20:00-22:00 ilerki günlerde full online olcak sabahta açılıyor ama bakım yapıyorlar kimse giremiyor full yaparlar yakında süper birşey 1 günde 70 olursunuz bu akşam başlıyorum bende arkadaşlarım kascak maymun,devil ve 900 k sp verdiği için dc bug lag olmadığı için başlıyorum :D

hey gıdı server greecedı yada daha ıncekı bır server tam hatırlayamadım....ılk zmanlarımız oyuna yenı baslamısız cakı kesıyoruz lımanın otesı henız bılınmeyen bır dunya ve bır merakla ısınlanıyorum ısınlanır ısınlanmaz thıef-hunter savasına rastlıyorum amanuke atıolar...yanımdakı arkadasa bagırıyorum lan meteeeeee la bunlar acaıp bısler atıyorlar lan kos kos :D o tad baskasydı....sonra 70 kasıp cavede sp kasmak :D yenı server acılınca sıkılıp baska char kasmak sonra hybrıdlerın yukselısı :D ama 80 den sonra ısın cılkı cıktı.... eskıden sro bambaskaydı :D bot yok,blue yok,sılkle alınan zırvalar yok...bot varsada 3-5 kısıde var pvp her daım... globale yazıyorduk.. dw east gate thıef-hunter war dıye obaaaa aksıyonu ızleyın :D

70 cap'ın oldugu zamanlar Job yapmak, giant cıkınca heyecanlanmak item cıkıcak umuduyla kesmenin zevki hala aklımda :) dw'deki pvp'ler earth ghostlardan kaçışımız :) +5 normal seti olanın king oldugu zamanlar :wink1: ahh ahh .D

zazasamet demiş ki:
hey gıdı server greecedı yada daha ıncekı bır server tam hatırlayamadım....ılk zmanlarımız oyuna yenı baslamısız cakı kesıyoruz lımanın otesı henız bılınmeyen bır dunya ve bır merakla ısınlanıyorum ısınlanır ısınlanmaz thıef-hunter savasına rastlıyorum amanuke atıolar...yanımdakı arkadasa bagırıyorum lan meteeeeee la bunlar acaıp bısler atıyorlar lan kos kos :D o tad baskasydı....sonra 70 kasıp cavede sp kasmak :D yenı server acılınca sıkılıp baska char kasmak sonra hybrıdlerın yukselısı :D ama 80 den sonra ısın cılkı cıktı.... eskıden sro bambaskaydı :D bot yok,blue yok,sılkle alınan zırvalar yok...bot varsada 3-5 kısıde var pvp her daım... globale yazıyorduk.. dw east gate thıef-hunter war dıye obaaaa aksıyonu ızleyın :D
aynen ya yeoah'lardan tigerlara geçemiyorduk tigerlara gittikmi black tigerlardan geçemiyorduk her gördüğümüz canavar yeni bi heyecan veriyordu bize :) çaki'lerde resmen dalacak canavar yoktu :D çaki'ler bile o kadar doluydu şimdi oralar boş şehir :D

Takımı
Galatasaray
korkusuz41 demiş ki:
korkusuz41 demiş ki:

üyelikler beleş :D zszc yi boş verin buna başlayın bence oyun normal sro gibi dc bug lag hiçbirşey yok varsada senin pc den kaynaklanıyordur şuanlık vakitli açılıyor yani akşam 20:00-22:00 ilerki günlerde full online olcak sabahta açılıyor ama bakım yapıyorlar kimse giremiyor full yaparlar yakında süper birşey 1 günde 70 olursunuz bu akşam başlıyorum bende arkadaşlarım kascak maymun,devil ve 900 k sp verdiği için dc bug lag olmadığı için başlıyorum :D
Bu serverin açık olduğunu hiç göremedim. Saat 21:37 ve yaklaşık 23 dk var kapana saatine ama server kapalı halen öyle bir oyun yani.

The47

Bilgiliyim
konuyu görünce "kaç kişi var bakalım begen paylaş" gibi bişe görcem sandım :D:D

bence eu,110 lv cart curt tmm da trader liğide kaldırınca oyunun cıvkı çıktı oyunun ismi ipekyolu ticaret yok böle mantıksız bişey warmı

yani TRADERLİK DÖNSÜN İSTİKRAR SÜRSÜN summer4: summer4:

Yukarı Alt