1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

eski ıp deki scammer ların ismi yazarmısnız

1. patenci06

patenci06 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eski ıp deki scemmar bilen lar yazabilirmi haberimiz olsun ve yada pt banner larını

2. thedark

thedark Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla ser0 adlı şahıs sjsro old ipde oynuyordu sanırım extraloobda üyelik adı rabdor2808 sanırım tam bimesemde bu kişiye hayatta muhattap olma ecsroda full sos 84 lwl nuker charımı çalmıstı zzxm4nxzz exchanqeden hack yapabilior bi ara birinden görmüştüm bede böle bişeyin olamıyacagına inanıyordum ama adam yanımda yatı benim bir arkadaşım baska birine bnce çok dikkkatli ol

3. ferosero

ferosero Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yalan atma full sos deil di o eziq çar sadece bi pantolonu eziqdi 2 o çarı sen geri aldın ve hala çarın üstünde bıraktın itemleri yani başka bi çara atabilirdin sero da gitti gm den pw ögrendi direk soydu...Bu arada sero işleri bıraktı kuzum artık kendi çarı var hemde kimsede olmayan bi çar :wink1: :wink1:

4. patenci06

patenci06 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fero la sero saten bizim komsu

5. ikwiw

ikwiw Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    azıcık.. çok azıcık aklın varsa scammlenmessin.. böyle isimle bir yere varılmaz.. adam kullanır charı 2-4 hafta uyutur sonra

6. thedark

thedark Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaW ser0 adam Hırsız işte Şu anki Charının Adını Bilmioyorum bnei İsroda Char ile takas edicez diye kndırdı ben bilgilerimi werdim önce oda ID PW verdi Fakat gizli yanıtını yanlıs verdi sonra ser0 2 sininde ID PW değiştirdi ßen öle kaldım Sorna Serhatın Msn sinden Abisi Bana verdi şifreyi yada baska biri tam bilmiorum sonra şifreyi değiştirdikten sonra 2 3 qün charla oynadım bi baktım şifre değişmiş ama ser0'nun herkes yalancı Scammer olduqunu bilor ama bende onun o işleri bıraktıqını duydum özür dilemiyorum bana yaptıgı şeyden dolayı... Siz qenede Dikkat Edin fazla Yüz Göz olmayın onunla Ne olur ne olmas Yalanım warsa Ecsro Eski Topiclere bakın biraz link felan herşeyi veririm size ..

7. rabdor2889

rabdor2889 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abim felan yok seni kandırdım şifreyi sana ben verdim acıdığım için pişman oldum geri verdim sonrada oyunda baktım bana küfür ediyosun dayanamadım geri aldım charı budur olay

8. bella26

bella26 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    GRAFİK TASARIMI
    güzel konu :)