Duyuru Resmi Site'den yapıldı.(Resmi siteye gitmek için Tıklayınız)

Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle GamersFirst(Tıklayınız) Sitesinden yeni bir Account/Hesap açıyoruz.Hesabımızı açtıkdan sonra mailimize bir onay linki gelecek.Bu linke tıklıyoruz ve hesabımızı Aktif hale getiriyoruz.Hesabınız Aktif Değil yazıyorsa bu yönlendirme gerçekleşmiyor.Burası önemli.Çünkü bir çok kullanıcı bu onay linkine tıklamıyor ve hesabı aktif hale getirmiyor ve daha sonra sorunlar yaşıyor; Chara giremiyorum, siteye giremiyorum, yönlendirme yapamıyorum vb. Maildeki onay linkine tıklıladığımızda bizi GamersFirst sitesine yönlendirecek ve hesabınız aktif edilmiştir şimdi oyuna başlayın tarzı bir ileti gelecek.

Şimdi yeni açtığımız GamersFirst hesabımıza eski (G1 olmayan) Accountumuzu nasıl ekliyoruz onu öğrenelim.

GamerFirst(Tıklayınız) Sitesine login oldukdan sonra PROFİL'e tıklıyoruz.

Sol altdaki OYUN HESABI EKLE tıklıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Ne çeşit hesap eklemek istiyorsunuz? sorusuna Mevcut Hesap Ekle'yi işaretleyip aşağıdan Knight Online resmine tıklıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Resme tıkladıkdan sonra aşağıda eski (G1 olmayan) üyeliğimizin ID ve Pass.ını yazacağımız yerler geliyor.Bu boş yerlere G1 yapacağımız üyeliğimize ait ID ve Pass.ımızı yazıyoruz.Aşağıdaki kodu da yerine yazdıkdan sonra Mevcut Hesap Ekle tıklıyoruz.

Buraya tıkladıkdan sonra yukarıya yazdığımız ID ve Pass.ın altında üyeliğimize ait Gizli Soru kutusu açılıyor.Buraya G1 yapacağımız eski üyeliğimizin Gizli Sorusunu yazıyoruz ve tekrar Mevcut Hesap Ekle tıklıyoruz.

Hesabımız GamersFirst Üyesi oldu.

Şimdi eski üyeliğimiz ile Knight Online Resmi Sitesine gidelim.

Resimdeki gibi aşağıdaki OYUNLAR sekmesine tıklıyoruz ve oradan KEŞFET - Knight Online World tıklıyoruz.

Yada direk Knight Online World(Tıklayınız) Sitesine giriyoruz.

Tıklamamız bizi direk olarak Knight Online Resmi Sitesine yönlendiriyor.

- Resim Silinmiş.

Burada Hesabım sekmesine tıkladığımızda GamersFirst'e ait bütün hesaplarımızı görebiliyoruz.(Yeni açtığımız/eklediğimiz üyeliğimizde burada) Benim hesabımda 3 üyelik olduğu için burada öyle gözüküyor bu sizi yanıltmasın.

Burada hangi hesabınıza işlem yapacaksanız üterine tıklıyorsunuz ve hemen sağında o hesabınıza ait bilgiler karşınıza çıkıyor..

* Hesabınızın Şifresini Değiştirme,
* Hesabınızın Gizli Sorusunu (Item Kilitleme Şifresi) Değiştirme,
* Hesabınızın Bölgesini Değiştirme vb.
Resimde herşeyi görebiliyorsunuz zaten.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt