Bilgisayarı kurcalarke gözüme carptı KO oynadıgım günler aklıma geldi bi anda cook eskiden daha Knight Empire olmadan önceki karakterlerimin SS lerini buldum sizinde görmenizi istedim :

Burda bug olmustu cıkan armor silahımın üstüne gelmisti ve öyle kalmıstı.

-Resim Silinmiş.

Bu 2 side öylesine cektiklerim

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
eyytt be ne oyundu o zamanlar simdi bozuldu bıraktım rahatım sroyla ikisi beraber gitmiyodu ikisinide bıraktım hayat ne güsel :lolmuch:

Ko'da Sro'da aynı halde suan ikiside Türk baskınına uramıs.Oynanması zor oyunlarda 1 Türk bile bulamazsınız ama örn:Wow

Mephistopheles demiş ki:
Ko'da Sro'da aynı halde suan ikiside Türk baskınına uramıs.Oynanması zor oyunlarda 1 Türk bile bulamazsınız ama örn:Wow
katılmıyorum eger su Ko ve Sroyu paralı yapsınlar TÜRK kardeşlerimizi %99'u oyuna giremez ve bırakır

Kötümü oyuna rahat girersin daha az kavga edersin daha lagsız oynarsın ks yapan daha az olur.Aklıma gelen bi bunlar var suan :)

SonSAHNE

Bilgiliyim
nasonex demiş ki:
Mephistopheles demiş ki:
katılmıyorum eger su Ko ve Sroyu paralı yapsınlar TÜRK kardeşlerimizi %99'u oyuna giremez ve bırakır
oyun paralı olsun derken pre yi kastetmiş oluosun ki zaten ko da şu anda presizler oyundan bıkıyor çünkü yarım saatte bir dc olursun o yarım saattede lagsız zamanın olmaz :lol: pre almak şart o oyunda artık..

S0NS4HN3 demiş ki:
nasonex demiş ki:
Mephistopheles demiş ki:
oyun paralı olsun derken pre yi kastetmiş oluosun ki zaten ko da şu anda presizler oyundan bıkıyor çünkü yarım saatte bir dc olursun o yarım saattede lagsız zamanın olmaz :lol: pre almak şart o oyunda artık..
yokya ilk 3 gün piremıyumlu zaten char :mrgreen:
dogru haklısın

Buy arada karakterin elinde sürekli baska silahlar var gorduunuz gibi hepside +8 bitek +7 dark vane :)

SonSAHNE

Bilgiliyim
Knight Empire Da silahları bulmak kolay şimdi onlar elinde olsun +8 chitinlerle bide unique takıları çektin mi kral olursun :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
türk dedinde aklıma geldi :lol: turkish private serverların içinde ne türlü pislik ararsan var bi tek gm yok :lol:

yani ne çıkıosa türklerden çıkıo bide almanları hiç sevmiom xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mephistopheles demiş ki:
wow da bir dünya Türk var veya benim çevremde ki herkes wow da Razz

bilinmeyen zor oyunları ögrenmek istiyorsan screamadle ile konuşmalı onun yorumlarını dinlemeliyiz nerede az Türk var nerede en kaliteli oyun var o bilir.

bana sorarsan en az Türk olan oyun ypp Cool

ypp de en az Türk var bu doğru, flyff ,tale pirates, voyage century, bu tarz fazla duyulmamış oyunlarda az varız ama bir oyun çok tutulursa direk Türkler tarafından saldırıya uğranıyor. Mesela SRO-WoW-KO...

wowun 10milyondan fazla uyesi var bunun max 100k sı türk genelde hepside gercek serverda oynuyo bende suan gercek serverda oynamadıım icin soruj yok.

SonSAHNE

Bilgiliyim
Mephistopheles demiş ki:
wowun 10milyondan fazla uyesi var bunun max 100k sı türk genelde hepside gercek serverda oynuyo bende suan gercek serverda oynamadıım icin soruj yok.
en çok türk knight da var :lol: artık gm ler türkçe Yazıo Notice larını zuhaahha :lolmuch:

yaa şu online oyunlar bi yefden yakalıo mahallede herks knight oynardı bende oynamaya başladım sonra onu bıraktım okul başladı herkes sro :S

Yukarı Alt