1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Eski Efsane BulentAmca neden CA yı bıraktı? ^^ buyrun içeri

1. Warmoon

Warmoon Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alın size neden bıraktım ^^
    [youtube]<object width="960" height="745"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Vb88NKq1-qY&hl=en_US&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Vb88NKq1-qY&hl=en_US&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="960" height="745"></embed></object>[/youtube]

2. Warmoon

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorum ları sabırsızlıkla bekliyorum :starving: :starving:

3. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Yazık ettin kendine ne diyelim, hepimiz aynı şekilde atılıyoruz, sırf o yüzden elite alıyorum ..

4. Warmoon

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama sertaç abi oyun oynayamiyorum
    elit leri keserim onlar atar
    diger lerinde
    1. tegmen yüzbasılarını gecerim çekemezler
    hack die atarlar
    adam gibi kasamadım :S
    girdigim 3 odadan 2 sinden atılıodum
    ondan sonra chari ahmetcan abiye biraktim
    sonra oynamayı unuttum kim ugrascak dedim

5. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Neyse senin yoklugunu ben aratmam :mrgreen:

6. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    hacı snowa girdim millet 20lere ulaşmış gittim geçtim attılar cabine roomda elime sniper aldım daha çabuk öldürmek için extrame'de son roundda attılar hacker diye ya olucak iş mi bu daral:

7. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    OMG 8O Cabin 'de son roundda mı attılar seni ? O kadarda şerefsizlik olmaz ki, TR bayrağı var diye atmışlardır. daral:

8. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Bro son raund ya extrame 20 raund oyunda kaç kez tek ben ayakta kalıp raundu kurtardım 240 küsur zombie öldürmüştüm gittiler son raundda attılar hem de %40 exp arttırıcı açıktı daral:

9. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Vahhhh vahhhhhh daral: Çok pis koyar adama ya o, vallahi hayalini düşünüyorum da sıkıyor beni sin:

10. Warmoon

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aratmassın biliorum xD

11. DaRKWaTcH

DaRKWaTcH Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pompalıyla hs attım diye hack dedi ya şu gavurlar çok ezik bir multikill de hemen hack diyorlar oysa ben cs de tk lar atıyorum hack diyen yok 3 adam vurdukya evvah evvah kesin hack'iz.

12. Pro

Pro Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Valla ben Multikillde Ultrakillde yapsam kimse bisey demiyor galiba Turk bayragini gorunce Hack Diyorlar... :oops: :nod:

13. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Ne yazık ki öyle. Bir hack indir internetten, yeni bir hesap aç ve gps hackini çalıştır. Sadece kontrol için yap bunu. Türkleri göreceksin ki hack kullanıyorlar. Olduğun yerde kal, adam öteki bölgeden geliyor seni öldürmek için. Üzülerek söylüyorum ki Türklerin olduğu bir odada oynamaktan nefret ediyorum daral:

14. NweRBaCkDown

NweRBaCkDown Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    askjkaskasdkasdkasdkjsdakjsadhduyawbnwaubdyuwnwyadw

15. NweRBaCkDown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    asddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

16. NweRBaCkDown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd

17. NweRBaCkDown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xddarkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd

18. NweRBaCkDown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd

19. NweRBaCkDown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd

20. NweRBaCkDown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd darkness_xd