arkadaşlar dün this file incorrect hatası alıyordum arastırdım sonunda okan abinin konusundaki clienti indirdim oyunun içine attım.Hata düzeldi.Ama aradan 1 gün geçti yeni baktım çara block yemiş 14 gün.Sonra bu clienti bi arkadaşıma attım ona da 61 lvl bow çarımı verdim oynasın diye.Herhalde sbottan yedim block u dedim denedim 61 lvl bow u o da 7 gün block yemiş.Ne yapacağımı şaşırdım.

mavi öncelikle doğru konus.Ben sana o clientin linkini veriyim ya da konunun linkini indir clientle değiştir 1 gün oyna block yemezsen sana 100 lvl rogue bard çar vericem.Kabul ediyosan özelden msn wer ama nerdee

hadi ben sbottan block yedim diyelim.Arkadaşım da mı bottan yedi adam sroya yeni başladı ya loader bot ne bilmiyo bu hatayı alıyordu bende bu clientle çözebilirsin dedim.İndirdi oynadı sabaha o da 7 gün block yemiş

suan olmaz swler kapandı dur sana linkini bulcam ayrıca sana neden yalan söyleyim ki var diyorsam war.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum bu client 1.233 salı gün ki update'ten sonraki orijinal client ve bununla giriiş yapılıyor sorun yok lakin joymax'te sorun var gerekli gereksiz kim gelirse 7 gün banladılar bu yüzden takılma client'a bak şimdi update yaptılar kapattılar tüm server'ları sorunu çözmeye çalışıyorlar sorun bizden değil joymax'ten kaynaklı.

ya kardeş nedn inanmıyorsunuz bana ben extraloob a suç atmıyorum ki sadece onun verdiği clienti kimse indirmesin diyorum alla alla

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum o client zati çalışmaz artık sro update'e girdi birazdan o client güncellenecek 1.234 olacak, joymax'in client'ı hatalıydı capişşşşşşş o yüzden de oyunu bakıma aldılar.

extraloob demiş ki:
kuzum bu client 1.233 salı gün ki update'ten sonraki orijinal client ve bununla giriiş yapılıyor sorun yok lakin joymax'te sorun var gerekli gereksiz kim gelirse 7 gün banladılar bu yüzden takılma client'a bak şimdi update yaptılar kapattılar tüm server'ları sorunu çözmeye çalışıyorlar sorun bizden değil joymax'ten kaynaklı.
yani abi haklı olabilirsin sözüm sana değil de ben kullandım clientini block yedim akşam arkadaşım dedi ki bu hatayı alıyorum dedi.Bende bu hatanın çözümünü biliyorum dedim senin clienti gönderdim sabah ona verdiğim çarı denedim o da 7 gün block yemiş.Ayrıca çarda 100 silk vardı
off srosuz 14 gün çekilir mi be abi pre alıcaktım bugün

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum siteye dikkat et herkes gereksiz block yedim diyor ve charı bug'ta kalanlarda fazlalıkta bunun sorumlusu joymax yapabilecek birşey yok bak update bitti.

extraloob demiş ki:
kuzum siteye dikkat et herkes gereksiz block yedim diyor ve charı bug'ta kalanlarda fazlalıkta bunun sorumlusu joymax yapabilecek birşey yok bak update bitti.
şimdi abi joymax bunun sorumlusuysa son 1 günde blocklanan çarları açması gerekmz mi ?

Yukarı Alt