Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Erman Hoca'dan şok iddia: Arda aşırı seks yüzünden sakatlandı...

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Arda Turan'ı çok fazla seks yapmanın bitirdiğini iddia etti!
Önceki gün Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına konuk olan ünlü yorumcu Arda Turan'ın sakatlığını çok seks yapmasına bağladı.

HATAMDAN KAYNAKLANDI

Arda'ya Osteitis pubis teşhisi konulmasını değerlendiren Toroğlu, "Ben bu sakatlığı zamanında geçirdim. Ve o dönemde tamamıyla benim hatamdan kaynaklandı. Fazla seks yapmak ve dinlenmemek buna sebep olur" diye konuştu.

MUHABİR DE DOĞRULADI

Bu arada Almanya-Türkiye maçını İstanbul'da rakı içerek Türkler'le birlikte izleyen Alman Bild gazetesinin muhabiri Claudia Weingartner de Erman Toroğlu'nu doğrulayan açıklamalar yaptı.

14 numaralı Arda formasıyla poz veren muhabir Arda'nın sakatlığını çok fazla seks yapmasından kaynaklanabileceğini öne sürdü.

extraloob demiş ki:
Kanalturk'te erman hocayı dinliyorum da işi mahkemeye taşıyor 100 milyar veririm ama arda ve gs'yi dava ediyorum diyor avukatlarına emir vermiş dava açılıyormuş özür dileyecekler tazminat ödeyecekler diyor bakalım olay ne olacak haberi ve programları detaylı inceledim erman hoca kazanır 8)

Geçin böyle haberleri yahu,Arda'nın dediği gibi birkaç sıfatsız çıkıp kimsenin geleceğini şekillendiremez. Herkesin bir hayatı var. Bir ailesi var.

EliteTurk

Aileden
Buldu cillop gibi Sinem Kobal ı dururmu yerinde gocaman idmanı sahada değil yatakda yapmaya başladı pompacı Arda.. :twisted: :mrgreen:

2 tarafta ayrı bir suçlu. Erman Hoca suçlu çünkü kimse canlı yayında çıkıpta özellikle bu kadar ünlü bir kişinin özel hayattı hakkında bu şekilde konuşamaz. Karşısındakinide düşünmesi gerek. Arkadaşları, ailesi, çevresi var sonuçta.

Arda suçlu çünkü canlı yayında kendinden yaşça büyük birine böyle hakaretler etmemeli. Herşeyden önce büyük bir klüp kaptanına yakışmıyor. Daha seviyeli bir açıklama beklerdim Arda'dan. Eğer dava olursa Ardanın kazanacağını düşünüyorum. Ama umarım olmaz. :roll:

Takımı
Galatasaray
Arda haklı Erman hoca ne diye öyle laf etmiş onada anlam veremedim insanların hayatına yorum çekmek erman hocanın işi değil.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte anlamadan bilmeden izlemeden konuşuyorsunuz olayı izledim erman hoca öyle birşey dememiş ki hiç alakası yok.

Olayı biliyorum baba. Gazetede çıkan bir haber, Arda'nın sevgilisiyle olan resmi koyulmuş bu habere. Ben genel olarak konuştum. Erman,Ahmet,Rıdvan bu yorumcuların hepsi aynı tas. Futbol belkide bunlar yüzünden bir gelişme gösterilemiyor.Bu Arda ve Arda düzeyinde oyuncular kolay yetişmiyor.

Takımı
Galatasaray
Evet Türk Futbolu bu yorumcuların ağzından çıkacak 2 lafla yerin dibine inecek seviyeye getirildi olayda anlayacak birşey yok zaten herşey ortada.Dünya kralını getir bunların gözünde hiç birşey.(Sanki kendileri çok iyiydi).

Yukarı Alt