1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Erkekler neden beyaz tenli kadınları tercih eder ?

1. HaveKinqGlavie

HaveKinqGlavie Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Toronto Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre açık renk tenin masumiyet, saflık, bekaret gibi kavramları çağrıştırdığı ve erkeklerin kadınlarda bu özellikleri aradığı sonucu çıkarken, buğday ya da esmer tenli erkekleri tercih eden kadınlarınsa tehlike, gizem, iktidar ve seksi ifade ettiği için tercihlerini koyu tenli erkeklerden yana yaptığı ortaya çıktı.

Bilim adamları, hangi ırktan olursa olsun, erkeklerin "açık tenli" kadınları beğendiğini, kadınların ise "koyu tenli" erkekleri beğendiğinibelirttiler. Bilim adamlarına göre erkeklerin açık tene eğilimlerinin nedeni, açık tenin "masumiyet, saflık, bakirelik, hassaslık ve iyiliği" çağrıştırması. Ancak bilim adamları, Monica Belluci gibi esmer tenli kadınları tercih eden erkeklerin sayısının da hayli kabarık olduğunu belirterek bu erkeklerin bilinçaltlarında "tehlikeye eğilim" olduğuna dikkat çektiler.

Nicole Kidman, Kylie Minogue gibi açık tenli kadınları saflığın simgesi olarak gören erkekler, masumiyeti beyaz tende arıyor. Collin Farrel, Johnny Depp gibi beyazperdenin yakışıklı aktörleri ise esmer tenleriyle tehlikeyi ve gizemi çağrıştırdığı için kadınların beğenilerine daha çok hitap ediyor.

2. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ebony lerdede süper hatunlar var :D

3. jumper

jumper Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acık t :mrgreen: enlilerden niye hoslanmıyorum yaa su ana kadar ne kadar sevgilim olduysa koyu ten suan kide ole cokta mutluyum

4. Streetwise

Streetwise Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Konu yanlış yerde zanınca :arrow: Bunları Biliyormusunuz bölümüne açsaydın,daha hoş dururdu.

5. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    I love nigga :P Yanlış bir tez bence

6. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bana göre gayet mantıklı bir bir araştırma sonucu. Şahsen bende bu örneğe uyuyorum^^

7. F34RL3SS

F34RL3SS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1 :starving:

8. belgther

belgther Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir türk sanat müzigi sarkisi vardi, ben esmeri findik ile, ben esmeri fistik ile, ben esmeri badem ile beslerim diye...
    saka bir yana, ben daha cok koyu tenlilerden hoslanirim, elbette ki zenci sevgilim olmadi asla, ama sahip oldugum sevgililer hep esmerdiler... yani herkesin begenisi farkli. bunun bilimsel bir aciklamasi yoktur, kimileriniz acik tenlilerden hoslanir, kimileriniz de koyu tenlilerden. alternatif olduktan sonra secim sansi da vardir. tamamen türklerin yasadigi bir yerde türk kizlarini seversiniz, bundan 20 yil önce almanyada yasiyor olsaydiniz alman kizlarini, uzak doguda yasiyor olsaydiniz cinlileri japonlari falan...
    acik tenli modasi tamamen bir tesadüf sonucunda olusmus... asil ailelerden birinin albino bir kizi varmis, haliyle cok acik bir ten rengi... kizin talibinin cok oldugu yayilinca diger asil aileler rengi tutturmak icin kizlarini karanlik odalara kapatmislar... inanilmaz ama gercek... rengi de tutuyormus hani, ama sonra o sekilde büyüyen bir kizin psikolojisi de ona göre olur... bu tutku avrupalilara orta cagda zaten cok pahaliya patlamis... vs vs... simdi de haliyle acik tenliler cok oldugu icin onlar cok tercih ediliyor.

9. MaPaP4

MaPaP4 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D

10. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Aynen bende öyle açık tenli kızlr çok hoşuma gider :)