1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ericcson Xperia Neo V vs Galaxy W

1. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  2. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    eğer çok uygulama yükleyip grafik gerektiren oyunlar oynayacaksan samsung derim ama eğer daha çok multimedia özelliklerini kullancaksan neo derim samsung gerek dahili hafızası gerek işlemcisi sayesinde daha hızlıdır diye TAHMİN EDİYORUM ama neonun da kamerası daha iyi söylediğin gibi ayrıca ekranları arasında da fark var samsung tft iken neo LED arka tabanlı lcd bu da şarjdan tasarruf ayrıca neoda sony bravia engine var bu özellikle ile sony ekran kalitesinde samsungun galaxy s2de kullandığı super amoled plus ekranına kafa tutabiliyor ayrıca bu yazılımsal bir özellik yani istediğin zaman kapatıp açabiliyorsun ayrıca bana göre sonynin arayüzü samsungun touchwizinden daha iyi bir de şeyi unutma samsunga 4,0ics güncellemesi geliyor mu ona bak neoya şu anda geldi gingerbread olarak satılıyor ama güncellemesi mevcut

3. frityus

frityus   playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü
    Ben olsam Neo alırdım çok şık telefon ve sony bu işi iyi yapıyor kamerada önemli tabi.

4. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    tasarıma değinmeye gerek duymamıştım sony farkı hacı :P :D

5. frityus

frityus   playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü
    Abi gerçek şu ki çok oyun oynamak istiyorsan git ip3 al yani neoda oyunlarını orta seviyede oynar kameranı çeker şık telefonla takılırsın :)

6. frityus

frityus   playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü
    Tabiki yorumlarıma bakıp hemen neo alma samsungun özellikleride çok iyi

7. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bu android güncellemeleri ve o tarz yazılımların tam olarak ne işe yaradığını anlamadım. Şimdi ben ice cream güncellemesini alsam ne olur almasam ne olur arada dağlar kadar fark mı oluşuyor birisi açıklasın şu olayı :mrgreen:

8. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben ics kullanmadığımdan henüz bir bilgim yok yorum yapamam ama şöyle düşün biri windows xp biri windows 7 telefonun işletim sistemi icsyi her telefonuna getirmiyor samsung ama bence yeni telefon alacaksan bu güncellemenin olduğu telefonu almakta fayda var ilerleyen zamanlarda oyun ve uygulama üreticileri bu sisteme göre uygulama üreteceğinden uygulama bulunmayabilir veya eski uygulamalarla idare etmek zorunda kalınabilir kullanım olarak arada dağlar kadar fark var mı bilmiyorum benim telefonuma haziran başında gelcek deneyip görcem :D ama kemalistte samsung galaxy s2 var o muhtemelen icsyi kullanmıştır o konuyu görünce bi yorum yapar heralde :D bir de almadan önce internetten kullanıcı yorumlarını mutlaka incele iyice sonradan pişman olmamak için