Ercan Saatçi Hürriyet'ten kovuldu!
Galatasaray'a ettiği küfürlü bir anda medya dünyasının gündemine oturan isim Ercan Saatçi'nin Hürriyet'teki görevine son verildi...

Ercan Saatçi'nin yıllar önce bir programda Galatasaray'a ettiği küfür medya dünyasına bomba gibi düştü. Bu skandal Ercan Saatçi'yi Hürriyet'teki koltuğundan etti.

Ercan Saatçi'nin küfür skandalı patladıktan sonra durumdan rahatsız olan Hürriyet üst yönetimi şok bir karar alarak spor koordinatörünü görevden aldı...

Ercan Saatçi'den boşalan koltuğa ise Mehmet Aslan getirildi...

SONUNDA ÇABAMIZ SONUÇ VERDİ..HÜRRİYET MAİL BASKISINA DAYANAMADI VE KOVDU ERCOŞU :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte hep diyorum saygı ve sevgiyi elden bırakmayın ve renginizi asla belli etmeyiniz ^_~

Rengimiz yüzyılı geçik sarı,kırmızı.Asaletimiz yüzyılı geçik duruşumuz.
Daha ne denebilir ki...

Prada demiş ki:
El Verano demiş ki:
Daha ne denebilir ki...

Bi 6S var zaten yuz yıllık :P
Söze gerek yok.
Ilkerin takımıyız.Hertürlü ilki taraftarımıza yaşatan bir asaletten bahsediyorum. lol
Var mı aslını söyleyen?

GreenPearL

Bilgiliyim
El Verano demiş ki:
Prada demiş ki:
El Verano demiş ki:
Daha ne denebilir ki...

Bi 6S var zaten yuz yıllık :P
Söze gerek yok.
Ilkerin takımıyız.Hertürlü ilki taraftarımıza yaşatan bir asaletten bahsediyorum. lol
Var mı aslını söyleyen?
İlklerin Takımı Değil İlkellerin TaKımı Demen Lazımdı Galiba :lol: :mrgreen: :lol: :lol: :twisted:

Prada

Ya UEFA kupasını gören nesil hızla tükeniyor o kupayı aldığınızda doğan cocuk şimdi 10 yaşında görmediği kupayla hava atacak ahahaha

Artı UEFa sırf sizi susturmak için gitti Kupanın formatını adını değiştirdi :P Yer yüzünde sizden başka o kupayı alıpta 10 sene ballandıra ballandıra anlatan 1 kulup daha yok XD

Yukarı Alt