Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Barzo

Allah sabır ve kolaylık versin emi sana :lol: istersen çalışmalarının arasına bana yaptığın imzayıda ekle :D
Ps: Beni beğenmiyor musun? noob :mrgreen:

BaSoryong

Buralıyım
cıvıl cıvıl bır ımza istiyorum =) uzun sure kulanaca bileceğim pro bır calısma olursa sevınırım renkler vs. sen uyumlu 1 seyler yap.. şimdiden tşk ederım yanıda bir avatar yaparsan tam olur

İmzalar bu kadar basit degil yarım saatimi alıyo ve fazla boş zamanım yok ilgilenicem biraz sabır.

- Resim Silinmiş.
Dostum bende bu resimden Bir imza istiyorum vaktin olunca :beer:
Yanlız ufak bi ricam var üstündeki yazılar olmicak onları temizleyebilirsen sevinirim.Sadece sağ alttaki Advisory amblemi kalsın yeterli,sigara dumanınıda içine alırsan imzanın Süppo olur :P
Ps:TheRage (Mümkünse el yazısı tarzında) Diğer kısma yada başka bir yere kafana göre,Extraloob Member (standart bir yazı tipi) yazarsan çok sevinirim :muck: Şimdiden Teşekkürler :starving:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaşlar biraz yavaş adamın başka işleri de elbet olacaktır. Tek tek ilgilenemez ki, imza yapmak ne kadar sürüyo biliyor musunuz? :mrgreen: :mrgreen:

Bütün gününü size imza yapmakla geçiremezki.Günde en fazla 5 imza yapması kafi.Daha ne yapsın ki :roll:

Kardeş bana Megan Fox'un sexy bir resimiyle imza yapabilirsen çok iyi olur :) İmza Arcadia'nınki gibi olabilir ama aynısı olmasın :mrgreen: Yani onunkine benzesin birazcık o kadar :)

Banada bi imza avatar yaparsan sevinirim Hatunlu bişeyler olabilir yada askeri tarzda

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt