Bide Farm alanına kurmuşlar sanki millet farm yapmasın diye kasıtlı :D

Eosda sbot çıktı çıkalı bu tarz gold botlar artdı pc iyi olan herkez 5 stafla farm yapargıbı clentless bırakıyor hem char kasıyo hem sp hem gold iyi iş aslında...

ps : Aramıza hoş geldin bu arada :D

FaceMask demiş ki:
Eosda sbot çıktı çıkalı bu tarz gold botlar artdı pc iyi olan herkez 5 stafla farm yapargıbı clentless bırakıyor hem char kasıyo hem sp hem gold iyi iş aslında...

ps : Aramıza hoş geldin bu arada :D
Hoşbulduk :kalp: :muck:

Eos ta zar zor farm ı bitirdim şimdide exp kasarken çıktılar karşıma deliricem :!!&%&!

bende niyetlendim bi ara böyle ama sonradan vazgectim hepsine scrip ayarla clientles yap ohooo baya uzun işler ya ama iyi par kasıyorlar :D

PRoFeSSiYoNaL demiş ki:
bende niyetlendim bi ara böyle ama sonradan vazgectim hepsine scrip ayarla clientles yap ohooo baya uzun işler ya ama iyi par kasıyorlar :D
Aslında kolay bir tanesinin ayarlarını yap ondan sonra kopyala yapıştır hepsi aynı ayar zaten sadece server cok dolu oluyo oyuna girmek zor farm charını bile zor sokuyoz :cry:

server e girmek büyük dert yoksa nor defteri üzerinden kasma alanları azcık degiştirip yan yana kasarlar...Bende Normal 64lvl e kasıp sattıgım charları oyuna sokmakda zorlanıyorum yaa :D

Şehirde bakıyorum 20 tane gb char aynı noktada duruyor, buff basıyor şaka gibi :S

Bu arada sbot çıktı artık saat gece 4te bile dolu Bu sbottan nefret ediyorum

Yukarı Alt