Advance

kendi mesajlarını neden koymuyorsun???? senin dediklerinden sonra bu az bile yine mesaj yaz yine söylerim muhatap olma benimle

Ben ensarı ne zamandır tanıyorm bana hiç yanLışı oLmadı şimdiye kadar iyiLiği dokundu kötüLüğünü görmedm sen kendi kafandan uyduruyorsun beLLi ki daha cocuksun!!!

Advance

archer09 demiş ki:
sen SjSro'dan CANBOLAT'mısın ?? Hem Sen O Cocuğun Öbür Yüzünü Görmemişşin Belliki Sen Bebeksin hahahahah Oynatıyo Seni OYNATIYOOO HABERİNİZ YOKK !! sana vip char vercem dedi verirsen allah razı olsun dedimm bana dio aa şifrei unttum aa arkadşaıdma varmışş aaa tüh oda unutmuş aaa şundada varmış eph buda unutmuş dio + benm anneme kfr edio benim annem ölü ben senin ananı sövsem ne dersin? kös kös beklermisin sanki bu benm anneme kfr edio ... et nolacak annemde annem olsa diyenler var.................
1. annen olduğunu bilmiyodum (bunun için gerçekten özür dilerim eminim çok kötü bi duygudur)
2. sen yanlış bakıyosun şu siteden bir sürü kişi bulurum beni tanıyan ve benim zararımı deil yaraımı gören.Kötü oalrak bir tek sen gösteriyosun bi daha düşün konuşurken 2 kez düşünde yaz öyle aklına gelen herşeyi söyleme biz de sana kötü şeyler söylemeyiz sen kendi sözlerine dikkat etmezsen cezasını sen çekersin

archer09 demiş ki:
Herkezi Annesi Varki Allahım Ya -.-'' Taşdanmı Cıktık Biz (;
Kardesim 1. si Post Kasma ikisinide Aynı mesajda yazabilirdi
2.si Ensar00 Bu Sitede Tanidigim EN iyi İnsanlardandır
3. Süyse O gün O konuşmada bende vardım emin ol ordaki tartışma ortamını sen yarattın 2 mesajından biri küfürdü Şimdi Suç Ensardamı oldu :think:

Yukarı Alt