1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Enke intihar etti!

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Futbol dünyası şokta! Bir dönem Fenerbahçe'de de forma giyen Alman file bekçisi Robert Enke, 32 yaşında hayatını kaybetti.

Almanya ağlıyor! Bundesliga kulüplerinden Hannover 96 forması giyen kaleci Robert Enke'nin hayatını kaybettiği açıklandı. Kulübün başkanı Martin Kind, başarılı file bekçisinin hayata gözlerini yumduğunu belirtti.

Enke'nin tren yolundan geçerken geçirdiği trajik bir kaza sonucu öldüğü açıklanırken, olayın intihar mı yoksa kaza mı olduğu konusunda kesin bir bilgi verilmedi. Hannover Polis Departmanı'ndan Stefan Wittke, konuyla ilgili olarak "Tren yolu geçişi sırasında ölümcül bir kaza yaşandı" derken, olayın intihar olduğu tartışılmaya başlandı.

Alman polisi, Neustadt adlı bir kasabada gerçekleşen kazada, Enke'nin intihar etmiş olabileceğini ve kendini trenin önüne attığını düşündüklerini belirtti.

Enke'nin yakın arkadaşı Jörg Neblung da olayı doğrularken, "Üzgünüm ama Enke artık aramızda değil" şeklinde konuştu. Ölüm olayıyla ilgili Almanya Milli Takımı hocası Joachim Löw ve menajer Oliver Bierhoff'a da bilgi verilirken, Bierhoff "Hepimiz şoktayız, söylenecek söz yok" dedi.

Bir dönem kısa da olsa Fenerbahçe forması giyen Enke, 2006 yılında 2 yaşındaki kızını kalp rahatsızlığı nedeniyle kaybetmiş ve hala çocuğunun acısını yaşamaktaydı. Enke'nin 8 aylık bir bebeği de bulunuyordu.

Hannover'e transfer olduktan sonra gösterdiği performansla Almanya'da Yılın Kalecisi seçilen 32 yaşındaki Enke, Milli takımda da görev almıştı.

2. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazık olmuş.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    OMG.

32 yaşında almanyada bir intihar tek sebebi fazla aşık olmuştur tam alman değil kırmadır bu, yoksa almanyada kimse intihar etmez.

4. altanyunus

altanyunus Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ne yaptim ben zamanında fener bahçede oynadım :D diyip kahretmiştir adamcağiz.

başka bir açıklaması olamaz :D ahahah

5. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ööö çok komik cem yılmaza söyliimde stajyer olarak alsın seni yanına

bir günlükte olsa sonuçta o formayı giydiği için bizden biri gibi sayılır mekanı cennet olsun