Şu anda Show TV de Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmada özel bir gece yapıyorlar. Bu gece sayesinde engelli arkadaşlarımızın engellerini kaldırıyoruz .Lütfen DESTEK yazıp 5633'e mesaj yollayın.Her Sms 5 Tl değerindedir.Şu ana kadar 2 kampanyada 8 Milyon Türk Lirası değerinde yardım toplanmış.Bu programdada bir bu kadar bağış toplayalım lütfen.Unutmayalım ki hepimiz engelli olma potansiyelini barındırıyoruz fiziksel veya zihinsel. Hepinizin yardımı sayesinde birçok engelli insanın hayatı kurtulacak.

DESTEK yaz 5633'e yolla!

Kitty

Istediğiniz işlem su anda gerçekleştirilemiyor diye bi mesaj aldım başka alan var mı :sss

Doma$no

Herkes engeli adayıdır. Yarın ne olacağı belli olmaz fakat ben böyle şeylere halkın değilde yüksek kesimlerin destek vermesi gerektiğini düşünüyorum. Paranın nereye gittiği BENCE belirsiz..

Hitokiri`Battousai demiş ki:
Herkes engeli adayıdır. Yarın ne olacağı belli olmaz fakat ben böyle şeylere halkın değilde yüksek kesimlerin destek vermesi gerektiğini düşünüyorum. Paranın nereye gittiği BENCE belirsiz..
Bunuda belirtti Acun.Dünyanın en büyük para yönlendirme firmasıyla çalışıyorlarmış. Bu firma giren çıkan her kuruşu takip edip uygun yerlere gönderilmesini sağlıyorlarmuş.Ayrıca bu kadar büyük bir organizasyonda para sızdırma gibi bir olayın olacağını sanmıyorum sonuçta Acun'un bankasında 53 milyon Türk Lirası parası varmış ne kadar o parayı harcayamasada.Harcayamamasının sebebi eşinin boşanmak için açtığı davada tazminat olarak servetinin yarısını istemesidir.

Kitty

Lütfen saçmalamayın böyle bir şeyi dünya üzerindeki hiç bir varlık yapamaz

deniz feneri falanmı sandın bunu kardeŞşŞş..

Doma$no

_PredatoR_ demiş ki:
deniz feneri falanmı sandın bunu kardeŞşŞş..
Burada konusu açılacak şey değil ama, Acun da iktidar partisinin il milletvekilinin akrabası. Nedense ondan sonra kendisi tanındı...

Yukarı Alt