bir haftadır sroda bir sorun var. 100 lvl carım var ex 99 99 premium almaya gerek duymadım bu yüzden salı günü oyun cekden cıkdıktan sonra oyuna bağlandım, sbot ile bir kere ben kendim girdim cıkdım sanırım perşembe günüydü bugün pazar hala dc yemedi

kaos77 demiş ki:
bir haftadır sroda bir sorun var. 100 lvl carım var ex 99 99 premium almaya gerek duymadım bu yüzden salı günü oyun cekden cıkdıktan sonra oyuna bağlandım, sbot ile bir kere ben kendim girdim cıkdım sanırım perşembe günüydü bugün pazar hala dc yemedi
bugun pazartesi hala koyduğum gibi dc yemeden kasıyor sanki premium var, yıllardır oynarım bu oyunu hiç boyle bir şeyle karşılasmadım haftasonu bile premium olmadan dc vermedi. noluyor bu oyuna. premiuma basmak için 6 gün uğraşıp oyuna giremediğim günler aklıma geliyorda.

Çarşamba günü saat 17:00 dan beri kasıo ama gece ne kdr kastığını mrk ettiğim için Reset Stats demiştim :D
Ama o kısmı saymadan bile Bi Notebook için mükemmel bi zaman ve hala kasmaya devam ediyor :D
Pc reset atar da ss alamam garanti olsun die bunu önden koydum :D
Daha sonra eklerim eğer bi ilerleme olursa :D

Bu arada ısınmayan notebook istiyosanızn Sony Vaio Mükemmel bi tercih olur :D Bu laptopların çoğu 1 ay bile çalışsalar Oda sıcaklığını geçmio :D

EnDZoNe

isro botta 5 gün kasmıstım dc diye bi problemi yok .. görsel koymak isterdim ama öle zaman ayarı olan bi ekranı yok :-)

okan abi akşam sbot geliyor alayınıza isyan mode :lol: max 168 saat civarı kalınabiliyor çünkü salı check :twisted: ama olsa daha ileri giderim sunworldde 1.5 hafta hiç çıkmamıştım :mrgreen:

İyi gidiyor lakin yarın check var..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bende toplam sabah 06 dan gece 12 ye kadar acık bıraktım 2 gun boyunca full acık kaldı xD
ama burdakı rekorlar super xD

Buda benden :lol:
- Resim Silinmiş.

Bugün p.tesi, yarına kadar buna bi 16 saat daha eklenicek ama şimdiden koyayım dedim. :sfff:
- Resim Silinmiş.

extraloob demiş ki:
!!! En Uzun Süre Oyunda Kalma Zamanlarımız !!!

desktop ile rekora koşuyorum.

--------------------------------------

laptop ile rekora koşuyorum tam 28 saat olmuş bakalım ne kadar gidecek restart atmadan, makinaya aspirator taktım ısınmıyor artık lakin piller bitince hemen restart'ı atıyor.

- Resim Silinmiş.

volkan.ka

Saygılarımızla,

Şu Live2Kill alexsanderda sanırım daha dün global atdiye rica etmişti sanırım.

72 saat olduğunu bilirim bnm charların.pc de sıvı soğutma olunca sorun olmuyor :))

Yukarı Alt