hattım avea ya 11bin sms paketini ve 500mb internet paketini birlikte yapıyorum ya da 12 liraya 3000sms+300mb internet olan paketi kullanıyorum şu anda piyasadaki en uygun mobil internet tarifesi hangisi siz neler kullanıyorsunuz aylık 15 liraya kadar düzgün bir pakete ihtiyacım var sms ve interneti olan veya ayrı ayrı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bende de avea var ama 3G olayı rezil bir biçimde stabil olarak hiç 3G görmedim sanırım.Vodafone ucuz ve iyi diyorlar bu konuda kullanan var mı ?

hızdan ziyade benim ekonomik bi pakete ihtiyacım var malum öğrenciyiz

Önereceğim tek paket ; Yıkılan Paket 8)

KAYIT yaz 1991'e SMS gönder, sadece 19 TL'ye Avealılarla 1.000 dakika + HER YÖNE 1.000 SMS + 1 GB internet senin olsun !

Bloomenkul demiş ki:

KAYIT yaz 1991'e SMS gönder, sadece 19 TL'ye Avealılarla 1.000 dakika + HER YÖNE 1.000 SMS + 1 GB internet senin olsun !
dakika olmayıp her yöne 5000 sms falan olsa tam benlik aslında :/

Abi benden söylemesi VodaFone çok pis geçiriyor deli olucam cinnet geçiricem artık.. :@
500 DK - 5.000 SMS HER YÖNE - 500 MB internet + Bide SINIRSIZ internetim var bunların toplamı 50 TL gelmesi gerekirken faturama her ay 85 tl Fatura geçiriyo şerefsizler. Sabit Hatları aramıyorum. MMS kullanmıyorum. Ücretli herhangi bişey indirmiyorum ama yine de fatura böyle geliyo müşteri hizmetlerini aradıgım zamansa çok şurdan 2 lira yok burdan 8 lira yok anasının gözü yok babasının bilmem neyi harbi bıktırdılar artık :S

YANİ VODAFONE A HYR değiştiricem hattı sonunda

Bloomenkul demiş ki:

bende aveaya geçiyorum anasını satıyım :P peki bu faturalımı?

Turkcell 45 ghz
Vodafone 35 ghz
avea 30 ghz iletişim hızına sahip.

Baz istasyonu yaygınlığı turkcell > Vodafone > Avea şeklinde.

Numara taşıma olayından önce turkcell kullanan insan sanıyısı açık ara öndeydi bu yüzden yoğunluktan dolayı turkcellin hızı düşüktü. Ama numara taşımadan sonra azalan kullanıcı sayısı turkcelin iletişim hızını arttırdı. Öte yandan iletişim hızı zaten düşük olan operatörler artan kullanıcıdan dolayı iyice yavaşladılar. 3G'nin ilk zamanlarında vodafone en hızlısıydı (kullanıcı az iletişim hızı orta olduğu için)...

Turkcell ihalede parayı bastırıp 45ghz hızı aldı bu parayıda pahalı tarifeleriyle karşılıyor yapacak bişey yok. Ne kadar doğrudur bilemem ama şu sıralar reklamlarında çift taşıyıcıdan bahsediyo türkcell buda hızını ikiye katlar ama çift taşıyıcının maliyetide 2x fazla :D 45ghz hızda çift taşıyıcı kullanmak çok kazık bi iş :D

Bunlar benim Türkiye'deki iletişim sektörüne olan kendi yorumlamamdır :)

Yukarı Alt