paso atış :D

bide ben sallayam bakım :D

bundan sonra türkler bi unionda toplancak gavurlarla savaşcak (olmuycak bişi)

penonların olduğu yerdedi buz küresel ısınmadan olayı eriyince orda deniz turları düzenlicem :D

gecen gün dolanırken biden samarkandda GM yi gördüm oturduk muhabbet ettik iksircide vigor içtik.. samarkandda kapalı yüzme havuzu yapılması konusunda anlastık. vatana millete hayırlı ugurlu olsun :mrgreen: :mrgreen: :P

10 k plss Beni kas plss Pt no plss yere bişey at plüss borc wer plsss alınca öderim plss :D bu lafları silkroad bildim bileli war yaww :D adamın biri global ile Abi beni kas plss dio yaww :D

GMlerden biri benim kankamdır(isim vermiyorum :D ) bana 9dg sun bow verdi, her önüme geleni yatırıyorum 8) :lol:

Geçen Yolda Giderken Tg Cıktı Direk 5'e Taktım Tgye Gittim.. yolda Benzin Bitti Dolmusa atLadım. xD

geçen benim charla 21 lvl demonu gördüm seirenlerde normal attack yaptım öldü 9D full sun +11 set çıktı hemde %400 durability deil normal :D tabi kestikten sonra bende 90 oldum :D

geçende roc mt.de takılıom.ben rapi severim.baktım shaitan toplamış herkesi Amy Lee yide çağırmış rock takılıolar.kulaklarım sağır oldu.ardından jangana pvpye gittim yolda shaitanı gördüm.ulan geçende rock yapıyodun dedim.aman abi ne rocku arabeskiz full dedi.geldim bi koydum.şimdi janganda yanghunun evinde saklanıyo kafayı buluomuş her gece vigorlarla

gel seni sihitli suya götiriyim at bütün itemlerini bi tur at hepsi sun olcak

bide

ben GM yim bütün itemlerini ver yoksa banlarım xDxD

Yukarı Alt