nie bu resimler rapidden indirmeli we bir zip icerisinde ???? bence kimse indirmesin neolr ne olmaz. arkadasim sende www.imagehack.com sitesine upload et resimleri ordan link wer bizde bakalim herkes icin daha iyi olr

alakasi yok.... resimleri upload ettikten sonra alttaki direct link yazani kopyala we buraya yapistir
arasina boylece herkes gorsun yoksa rapidden kimse indirip kendini riske atmaz ...

Türkcen kıt oldugunu anladım imageshack us acılmıyo diyorum anladın mı ? ozman gel msnden atayım sna resimleri

saol sunshine imageshack sunucu bulunamıyor diyo oyle olmasa etcem upload bide veridgin linkten bakayım bi sn

bocekcik demiş ki:
Türkcen kıt oldugunu anladım imageshack us acılmıyo diyorum anladın mı ? ozman gel msnden atayım sna resimleri
biraz daha seviyeli olursan sevinirim... msnden alicak olsam zaten direk indirirdim rapidden...

viruslu demiyorum olabilir diyorum.ve nedense hicbir resim upload sitesinin SADECE sende acilmamasi ilginc bir durum.hepsi bizde aciliyor hatta 5 dakka once 5 6 resmi upload edip charlarla ilgili bir bolume yolladim... 1 2 alt topic den bakabilrsn

Yukarı Alt