1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

En Saglam Nuker Yapilandirmasi

1. nazkemal

nazkemal Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bildimiz uzere 140 lvl dede mastry lvl limiz 300 olacagindan nukerler cok dikkat edilmesi gereken bi build oluo str ler icin sorun olmaz bi weapon bi elyakma secerek yirtabilirler ama nuker dedimiz carlarda bu ayni olmaz onun icin bende 5 senedir oynadim ve kazandim bilgilere dayanarak kisa bi not vereyim dedim .

Normal olarak 0 dan baslamis gibi anlatacagim ong sp farmini geciorum artik cogumuz bunu hesaplamayi bilioruy bu sitemizdede imkanlarimiz var bakabilirsiniz giriste ordan hesaplarsiniz

Yapilandirma olarak full int tavsiye edilmez 110 lvl ve ustu icin neden diceksiniz cunki 140 lvl de 2 skil secmemiz grekecek ne yaparsaniz ful int bi nuker coldsuz yapamaz isterse ful sun olsun onun icin 0dan baslayanlara hybird die tabir ettimiz str karisimi yapilandirma tavsiye ediorum bunlar 5-1 7-1 9-1 gibi degisir ben 5-1 hybird nuker car yaptim 90 lvl de cold ve light i 60 da biraktim fire ve bicheonu 90 yaptim devil sprit ve premiumla birlikte hp= 20500 mp= 28750 ye ulasior sizcede bu cari pvp de snow basmasaniz bile yatirabilecek rogue-ve wizarddan baska yoktur gibime gelio onlarda life dedimiz destek guc sayesinde alirlar onun icin sizde aklinizi kullanarak 5-1 veya 7-1 hybird nuker yapip 5-1 e garment 7-1 e pro giydirerek hem jop-pvp-unig icin en saglam cari yapmanizi tavsiye ediorum

NOT= Hybird nedemek ve nasil yapilir en kisa zamanda sizlere yazacagim merak edenler burdan gorebilirler yazdigim zaman .

2. gokhan2413

gokhan2413 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    60 cold- light ın bi etkisi olmayacaktır en azından birinden vazgeçerek diğerini maxlamak çok daha mantıklı 60 light sana ne verecek onun yerine cold 90 yapıp snow maxlamak daha iyi

ilk başta 140 lvlden bahsetmişsin ileriyi düşündüğünü varsayarak 140 lvl de fire bich açabilecen
    5-1 hybrid de pre + devil olsa bile o hp ile yerden kalkamazsın
    ne yaparsan yap snowsuz bi nuker bi iş yapamaz

bi de 20k hp ye güvenme 2 crit e bakar en fazla

3. nazkemal

nazkemal Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen kendini 200 lvl felan sanıosun galiba ben ne yazmısım ıyı oku bende snowsuz nukerın olmadından bahsetmısım bu hp ıle yerımden kalkamam olemı varsa kendıne guvendın bı carın geleyım de pvp ızlet bana sen 5-1 hybird sword nuker oynadınmı hıc hayatında onu sole ve emınım bu oyunda senden eskıyım onun ıcın pasa gonlunu sıkma benım karsımda olacak olan carda kul yapımı olacak o yuzden ole 2 crite bakar felan ayakları yapma ne sandım ıtemsız potsuz felan sandın yada wizard sandın heralde bunu ole 2 crite gıder felan gel al ala bılıosan pvp de 2 crite benı daha cok ogrenmen gereken sey var senın coookk

4. gokhan2413

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    60 cold un vereceği snowla bi iş olmaz
    60 light ın vereceğinden de bi iş olmaz %50 koşmayla mı gezecen az birazda part ratio

zaten senin dediğin şey hybird değil hybrid burdan belli oluyo konuya ne kadar hakim olduğun
    ayrıca bi yapılandırma sunuyorsan buna pre devil vb şeyleri katmıcaksın bu yapılandımayı yapacak kişi bunlar hepsini alamayabilir

baslangıçta 140 lvlde mastery sorunundan bahsetmişsin temel skiller olarak 90 fire 90 bich gitmissin bu yapılandırma 140 lvl de 140 fire 140 bich açarsa nerde snow ?

bu yapılandırmayla 5-1 HYBİRD bu skillerle hele bide garment setle bu char iş yapmaz
    SADECE BENİM GÖRÜŞÜM

5. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    140 lvl de mastery 300 mü olacak yine? :think:

6. nazkemal

nazkemal Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gokan bey ben 140 lvl de bic ve fire gidin yazmısmıyım bak bakayım oraya 140 lvl de fire cold da yapar light cold da spear coldda her türlüsünü yapart o kişiye bağlı ve ben pre yi devili katmamın amacı ful set durumun ne olacanı gostermemdır sen 90 lvl le göre FF varrorurn karsısında durabilen kaç tane nuker tanıon ful ınt sun olmayacak normal herkesın alabıleceği setle konusmasını bılıosun ben dıorum kı nukerın snowsuz pvp yapmasını sağlarsın hybirdla sen gelmiş nerde snowq dıon ben buz acmayın dedımmı ben 90 a gore yaptım yapılandırmayı soledım bende 140 lvl de değişik bi yapılandırma yapacam ama 5-1 hybird stilini bozmadan anlamadın nokta orası ben nukerın snowu bittikten sona bı bowun veya bı warriorun karsısından 2ci snow gelene kadar kaçmamasını sağlayacak yapıdan bahsettım banane millet plus alamıomus devıl alamıomus varmı alamayan ilk okul 5 e gidende alıo 20 yasında adamda madem alamıo parası yok bu oyunu oynamak ıcın cafelere verecek parayı nerden buluo az mantıklı ol sen hıc sılkroada para harcamadan oynayanı gordunmu yolu olsa bız yaparız onun ıcın ole atıp ucma bende bılıorum nukerın snowsuz olmayacanı ama ben burda saf nukerden bahsetmıorum ıyı oku ıs yapmayacanı dusunuosan spartaya gel CENGAVERHAN ısımlı cara pm at bı bakalım oke mi ??

7. anibus

anibus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum...

ben ligth ve cold yapacam en sağlamı yada coldu kapatım bicheonu acmak gibi bi cılgınlıkta yapabilirim zaten euro carların verdiği phy ve mag defanslar gayet iyi snowa gerek kalmaya bilir

8. gokhan2413

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu insanlar neden eleştirilmeye tahammül edemiyo
    TAMAM BİRADER SÜPER CHAR OLMUŞ ALAYINA GİDER 1 VS 10 da bile kimse alamaz
    sen kolay sanıyon heralde hadi 100 geldi fire kapa light aç 120 geldi light kapa cold aç
    yada en iyisi sen şu hybird ün ne olduğunu açıkla benim bildiğim ona hybrid derler

9. gokhan2413

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu insanlar neden eleştirilmeye tahammül edemiyo
    TAMAM BİRADER SÜPER CHAR OLMUŞ ALAYINA GİDER 1 VS 10 da bile kimse alamaz
    sen kolay sanıyon heralde hadi 100 geldi fire kapa light aç 120 geldi light kapa cold aç
    yada en iyisi sen şu hybird ün ne olduğunu açıkla benim bildiğim ona hybrid derler

10. altanyunus

altanyunus Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    :) bende hybrid diye biliorumm mayk :D yanlış biliomuşsuz demek anlamıda melez :D bird :D kuş oluo biraz zuhaha