Çarına itemine ve oynamana bağlı bana sorarsan ben warior cleric derim hem tank hem saglam damage verir blade ile pvpde başarı şansı yüksek nedeni ise bladenin düşük damagesine karsılık wariorun damageyi oldurecek cleric buff ve healleri mevcut doğru kullanılırsa bir warrioru yatıracak buildi bulamazsın
Bu arada Warlock clericte çok sağlam bir build doğru ellerde açık ara serverda kral olur.

+Dejavu+

Bilgiliyim
Force bower olarak alamadığım çin eu karakter kalmadı neredeyse ( full sun 12dg +5 ler hariç ) onlar biraz sıkıntı yapıyor haliyle 12dg sun +5 vs 11dg nova +9 set biraz dişli ^^ blade falan glavie tarihlik.

+Dejavu+

Bilgiliyim
Hem sen kasabilecek parayı ve zamanı denkleştirdinmi char kasmak artık beleşe sarmıyorda :thumbsup:

:D yani şuan çarda 928 m var yeter bir süre bana bunlar ben 60 a kadar full set götürürüm :D

High_Blank demiş ki:
Force bower olarak alamadığım çin eu karakter kalmadı neredeyse ( full sun 12dg +5 ler hariç ) onlar biraz sıkıntı yapıyor haliyle 12dg sun +5 vs 11dg nova +9 set biraz dişli ^^ blade falan glavie tarihlik.
100 capta serveren en sağlam force bowu bendeydi çok uzun süree force bow kullandım sadece şunu söyleyeyim tüm pvp çar yapılandırmaları için olay oyuncuda bitiyor birde tabiki sette tutupta aynı setle force bow ile warrior pvp yapsa sana şu alır demem çünkü kişinin oyununa bağlı zamanında buff yerinde stun bunlar çok önemli faktörler.Aynı şekilde bow içinde combosunu divisonları ne zaman sallayacağını bilmeli

HardlineTR demiş ki:
High_Blank demiş ki:
100 capta serveren en sağlam force bowu bendeydi çok uzun süree force bow kullandım sadece şunu söyleyeyim tüm pvp çar yapılandırmaları için olay oyuncuda bitiyor birde tabiki sette tutupta aynı setle force bow ile warrior pvp yapsa sana şu alır demem çünkü kişinin oyununa bağlı zamanında buff yerinde stun bunlar çok önemli faktörler.Aynı şekilde bow içinde combosunu divisonları ne zaman sallayacağını bilmeli

Clericlerin Holy Spell Skili Force Buildini de bitirdi.. 110 Lvl Force build bir çar 110 lvl Cleric e Stun dışında hiçbir debuff geçiremiyor.. Ama Eu ların Warlock Buildleri Ch çarlara tüm Debuffları geçiriyor.. Biraz Eu - Ch Farkı var Sro da..
Bana sorarsan Eğer Eski Serverda oynayacaksan Fire Force Bow aç. Ch çar çoktur ve Force nin karşısında duramaz.. Ama Yeni serverlarda oynayacaksan Force kesinlikle tavsiye etmem. Zaten 3-5 tane Ch çar var Serverda.. Onlar için 1 build harcamana değmez. Eu lara da Zaten İşlemiyo Holy Spell Yüzünden... Veya Fire Cold Heuksal Nuker Kasabilirsin cok sağlam oluyor...

High_Blank demiş ki:
12d sun+5 ile force olmasan da alırsın zaten :lol: ama force çok sevmiyorum ben. eu charlara etkisiz kalıyor. sen bu sorunu nasıl aştın?

+Dejavu+

Bilgiliyim
mrtcnt demiş ki:
High_Blank demiş ki:
12d sun+5 ile force olmasan da alırsın zaten :lol: ama force çok sevmiyorum ben. eu charlara etkisiz kalıyor. sen bu sorunu nasıl aştın?
Îşi bilirsen çok rahat aşarsın holy speele 3 force işletiyom ben birisi pary düşürücü diğeri atack diğeride stun ve bunu kullanacağın yeri ve zamanı çok iyi seçmen gerek. Ben comboyu belki warior dare devil atacakken 5 li atıyom o derece yani maksat ittirsin onu iptal ediyim video çekip eklerdimde işime gelmiyor :sfff:

+Dejavu+

Bilgiliyim
anilak96 demiş ki:
:D yani şuan çarda 928 m var yeter bir süre bana bunlar ben 60 a kadar full set götürürüm :D
sen en iyisi hiç başlama zevk alcaksan eu olan ratesi yüksek elite silkroad öneririm

MeraclituS demiş ki:
en saglam car diye birsey yoktur.Bu oyunun oynanma sebebi de budur zaten.

:thumbsup: arkadaş çok haklı . Bazıları yazmış en iyisi str blade diye. Warlock karşısında kıpırdayamaz bile. Her çarın kendine göre avantaji vardır yani. Itemlerninn kalitesine ve çarın skillerine kalmış gerisi bence.. :dance:

Yukarı Alt