Jigsaw

Aileden
StarkDrache demiş ki:
Birisi Jigsaw'nkinin Türkçesini pmle atabilrmi :santa:
asdf: Tüm Türklerin anneleri shemale* dir.
Jigsaw: Aynanda nasıl anne ve shemale olabilirler, gerizekalı?

(*): Shemale penisi olan bayan anlamına gelir. Doğuştan penisli doğarlar ama bir bayandan ayırt etmek imkansızdır. Göğüsleri gelişir, sesi incedir.

Jigsaw demiş ki:
StarkDrache demiş ki:

(*): Shemale penisi olan bayan anlamına gelir. Doğuştan penisli doğarlar ama bir bayandan ayırt etmek imkansızdır. Göğüsleri gelişir, sesi incedir.
"mule brain" gerizekalı anlamına geldiğinden haberim yoktu doğrusu ama tahmin etmiştim.Gerçekten seni tebrik ediyorum eminim o adama pm den yüzlerce küfür yağmıştır ama sen adama küfür etmeden küfür etmekten beter etmişsin. :beer:

StarkDrache

Bilgiliyim
Jigsaw demiş ki:
StarkDrache demiş ki:

Ee artık Bu topiği görenler Türklerin Globalleryla Alay Etmeyi bırakır ...

Jigsaw

Aileden
TiTaN_ demiş ki:
"mule brain" gerizekalı anlamına geldiğinden haberim yoktu doğrusu ama tahmin etmiştim.Gerçekten seni tebrik ediyorum eminim o adama pm den yüzlerce küfür yağmıştır ama sen adama küfür etmeden küfür etmekten beter etmişsin. :beer:
Tam anlamıyla o değil zaten, Desperados oyununda Doc isimli karakter bunu hep söyler, hoşuma gittiğinden dolayı sık sık kullanırım. :P

Her Gun Mercury De Gallipolli ye Atılan Global : Gallipolli Tam Bir Serefsizdir.. bide Ögretmen Olucak ... Adam dan Ne istiolar Bilmiorum Gayet İİ bi Bi insan

Global Değil Ama çok gülmüştüm stall charı açmıştım bi tane ve gelen pm = Para Botu Abi Allah Rızası Için 10k at be abi

Kız kardeşime atılan oyun üzerinden kıza aşık olan biri tarafından atılan global .Server'ın en saçma en deişik globaldi sanırım ;
Poyraz_ : Pollllllllllllllllllllllllll benimle evlenirmisinnnnnn

hotan kapısı önünde maymunumu çaldılar Bulana yada getirene 1k veriyorum.Hotan içinde zorla cepcilik yaptırdıkları düşünülüyor.

süperdi yha 2 global halinde yaqzdı çok güldük

maeglin demiş ki:
Kız kardeşime atılan oyun üzerinden kıza aşık olan biri tarafından atılan global .Server'ın en saçma en deişik globaldi sanırım ;
Poyraz_ : Pollllllllllllllllllllllllll benimle evlenirmisinnnnnn
ya senın kuyruk acın var galiba poyraz dan yana neden uğraşmaya calısıyorsun o senı takmıyor bıle :P :santa:
oyun bıttı sımdı forum sıtesınde kendını gostermeye mı calısıyorsun ..

o öyle şakasına bir global atmıştır ve abartılacak bişi yok ..

Yukarı Alt