arkadaşlar uzun zamandır poseidonda oynuyodum yeni bir charla başka bir servera gerçmeyi planlıyorum önerilere açığım hangi serverda daha zevkli bir ortam var serverlardaki son durum nedir

A

Anonymous

Guest
en zevkli server oynadıgın serverdir

adı fark etmes zevk almak sana kalmış iyi bir arkadaş çevresi kurarsan her server

ama yeni serverleri tavsiye etmem cünkü ne oldugu belli olmayan insan cok eski serverle en azında bi çogu elenmiş durumdalar

Lag daha doğrusu ping olarak amerikada kurulu olan Mena Maya ve Azteca serverlarını tavsiye ediyorum... Şahsen mayadayım.. =)

Hera yı tavsiye etmiyorum yaklaşık3-4 senedir Hera serverındayım. Şimdilerde serverda arap hakimiyeti söz konusu. Çoğunluğu Türklerden nefret eden ve durmadan küfreden tiplerle dolu. Şimdilerde yapılan toplu pvp lere ben çocuk eğlencesi olarak bakıyorum. Eskiden 1vs1 pvp ler olurdu ve çokda zevkli ve adildi. Yaş sınırının olduğu serverlar açılmalı kontrolü nasıl yaparlar bilmiyorum ama çoluk çocukla muhattab olmaktan çok sıkıldım.

ioriYagami demiş ki:
Hera yı tavsiye etmiyorum yaklaşık3-4 senedir Hera serverındayım. Şimdilerde serverda arap hakimiyeti söz konusu. Çoğunluğu Türklerden nefret eden ve durmadan küfreden tiplerle dolu. Şimdilerde yapılan toplu pvp lere ben çocuk eğlencesi olarak bakıyorum. Eskiden 1vs1 pvp ler olurdu ve çokda zevkli ve adildi. Yaş sınırının olduğu serverlar açılmalı kontrolü nasıl yaparlar bilmiyorum ama çoluk çocukla muhattab olmaktan çok sıkıldım.
+1

Zeus severıı hem ucuz hem 0 dan baslıyanlar için çok iyi Free Pt kaynıyo :)

Yukarı Alt