7. Siniftayim ve sro yuzunden artik okula gitmeye bile hevesim kalmadi dun babam asiri derecede fazla bagirdi cunku bu sene sds mi sbs mi ne varmis daha onu bile bilmiyorum hayatimin en zor yilindayim hersey bu seneye bagli ve format attiricam sadece adobe photoshop ve internet olucak bilgide

arkadaslar en iyisi bu oyunu birakmak ben suan bile odevimi yapmaya hevesim yok oyun yuzunden kac kere kardesimi dovdum oyunda yanlis bise yaptigi icin.

ben birakiyorum en iyisi birakmak ve birakan herkezin nedenlerini anliyorum

Ama Extraloob.com u birakmicam :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı olsun oyuna ara verilirama hayata asla ara verilmez derslerini düzene sok ailenin istediği düzeye getir zati onlar sana derler olm oyun oyna biraz arada diye veya sen oyun oynadığında kimse ses etmez oğlum ne zaman oyun oynayacağını çok iyi biliyor der seninle gururlanırlar.

interneti takip et yenilikleri öğren pc dünyasını ıskalama perde

tskurler arkamdakiler ama karnem ii 2 tane 4 um var hayatimda ilk defa 4 aldim 6. sinifta :lol:

WarriorsouL demiş ki:
tskurler arkamdakiler ama karnem ii 2 tane 4 um var hayatimda ilk defa 4 aldim 6. sinifta :lol:
liseye gel 4 deil 3e razı olacan hatta 2 yede bende bu oyuna hiç bulaşmayayım diyodum ama olan oldu...Artık sro off hayat on dersini çalış derim.Hele benim bu sene işim çokk zor lise 3 deyim ilk sınavdan geometriden 77 aldım sınıfın en yüksek notu inş.hep böyle giderde başarılı olurum sana gelince günde en az 3-4 saat ders çalış çalış tekrar çalıŞŞŞŞŞŞ
SRO OFF HAYAT ONLİNE

heheh eet malesef oyundan 1 kisi daha azaldi 31 lvl rogue satilir bu arada 400 sp var 32 +3 dagger hazir yuksek 5 degree itemler +2 +3 hazir Bard 20 de bi kac buff rogue 32 de ben 2 lvl dustumde sp kasmak icin

valla ben 4 ay önce bıraktım
Rahatım..
en azından okul kötü gitmiyor
yada sro oynarken daha kötüydü diyelim :lol:

os1

olduser
babam asiri derecede fazla bagirdi cunku bu sene sds mi sbs mi ne varmis daha onu bile bilmiyorum
aşır derecede oynarsan babanda bağırır büyük babanda hiç bişeyi sınırı aşacak şekilde yapmamalısın mesala ben bu sene oks ye girecem ve son giren biz olacağız onun içn en kazık soruları bize soracaklar hem ders çalışıyorum hem sro oynuyorum hemde sos aktifem var
yani benim düşncem
SRO ONLİNE HAYATTA ONLİNEtabi aşırıya kaçmadan extraokk

Bnce Sroyu bırakmak akıl karı deıl sroyu bırakıom 1-2 ayy manita yapıom ona daha fazla zaman harcıyom daha fazla para harcıyom en ıı sı silkroad oynamak DURMAK YOK YOLA DEWAM :lolmuch:

Yukarı Alt