1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

En iyisi Batuhan!

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    En iyisi Batuhan!
    Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş'tan aldıkları ettikleri Batuhan Karadeniz'le ilgili olarak "Bana göre Beşiktaş'ın transfer ettiği oyunculardan yüzde yüz daha faydalı olur” dedi.

Radyospor'a konuşan Çalımbay, Batuhan’ın Beşiktaş’ta aradığı hiçbir şeyi bulamadığını belirterek, “Bu iş tek taraflı değil. Batuhan’ın da suçu vardı. Kendisini bonservisiyle aldık; ama çok da büyük bir para verdik. Biz ondan çok şey bekliyoruz. Olağanüstü yetenekleri olan bir futbolcu” dedi.

BEŞİKTAŞ VE DİĞER TAKIMLARIN TRANSFERLERİNDEN KAT KAT İYİ

Batuhan’ın, Eskişehirspor’da, kiralık oynadığı döneme göre, sorumluluğunun arttığını vurgulayan Çalımbay, son derece iddialı bir açıklama yaparak, “Batuhan, Beşiktaş’ın ya da diğer takımların aldığı oyuncuların kat kat üstünde bir oyuncu. Bana göre Beşiktaş’ın transfer ettiği oyunculardan yüzde yüz daha faydalı olur” dedi.
    Genç futbolcunun bugüne kadar yapılabilecek bütün hataları yaptığını belirten Rıza Çalımbay, “Artık hata yapacağını sanmıyorum. Her şey kendi elinde. Kapasitesinin üstüne çıkarsa onu kimse durduramaz” şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞ BATUHAN’DAN VAZGEÇTİ DÜŞÜNCESİ YANLIŞ

Durumu, Beşiktaş Batuhan’dan vazgeçti şeklinde algılamamak gerektiğini düşünen Çalımbay, “Beşiktaş, vazgeçmez; ama Batuhan’da kopukluk oldu. Beşiktaş’taki imkânları iyi değerlendiremedi; belki de hocası yeterli görmedi. Ama biz de iyi olacağına, başarıya gideceğine inanıyorum. Onun da fedakârlık yapması, disiplini elden bırakmaması gerekiyor.​

Çok şans verildi ama küçük yaşta şöhret bozdu batuhanı. Lakin hala çok genç beşiktaşın bonservisi ile vermesine kızdım açıkçası. Umarım siyah porsche bozmamıştır batuyu :P