bu topici açma nedenim fikir alış-verişi ve daha kaliteli filmler izlemek....

benim favori filmlerim;

The Shawshank Redemption (esaretin bedeli gibi bişiydi türkçesi zira tv dışında pek türkçe film izlemem...) : hapisanedeki bir bankacının hapisaneden kaçış öyküsünü anlatıyor...çok sağlam bir filmdir..özellikle Morgan Freeman döktürmüştür :lol:

Catch Me İf You Can (sıkıysa yakala) : bir dolandırıcının hayatını anlatır (daha önce yaşamış) . adam çok zekidir ve aldatmadığı kurum kalmaz :lol: .. pilot avukat doktor gibi mesleklere bürünür hayatı boyunca.... :lol:

sizdende güzel filmler bekliyorum.... Filmler.

TaZMaNiA_ demiş ki:
bu topici açma nedenim fikir alış-verişi ve daha kaliteli filmler izlemek....

benim favori filmlerim;

The Shawshank Redemption (esaretin bedeli gibi bişiydi türkçesi zira tv dışında pek türkçe film izlemem...) : hapisanedeki bir bankacının hapisaneden kaçış öyküsünü anlatıyor...çok sağlam bir filmdir..özellikle Morgan Freeman döktürmüştür :lol:

Catch Me İf You Can (sıkıysa yakala) : bir dolandırıcının hayatını anlatır (daha önce yaşamış) . adam çok zekidir ve aldatmadığı kurum kalmaz :lol: .. pilot avukat doktor gibi mesleklere bürünür hayatı boyunca.... :lol:

sizdende güzel filmler bekliyorum.... Filmler.
esaretin bedeli defalarca izlencek bi film.sıkıysa yakalada ünlüler oynamıştı.o kandırıkçı çocuğu Leonardo DiCaprio poliside zavallı tom hanks oynuyodu.süper filmler gercekten

LEON (Sevginin Gücü) Mathilda, New York'ta yaşayan ailesi dağılmış 12 yaşında küçük bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda için en değerli varlığı küçük kardeşidir. Babası uyuşturucu işlerine bulaşınca mafya ailenin tüm bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise olaydan kılpayı kurtulur ve Leon'un kaldığı daireye saklanır. Leon ise çok soğukkanlı bir katildir. Ancak Mathilda'ya karşı içten bir sevgi besler ve ona kol kanat gerer. Aslında babalık, arkadaşlık gibi kavramlar ona çok yabancıdır. Jean Reno ve Natalie Portman bu filmle tanınmıştır.

Saw serisi.bilmeyen yoktur :mrgreen:

300 Spartalı 10000 kişiye karşı savaşan 300 kişiyi anlatıyor.

spartalıyıda izledim ama bir kaç tarihçi tanıdığımla konuştum tamam sparta çok az sayıdaydı ama persler bu kadar zalim değildi diyor :lol: ...mesela sadece teslim olmasını istemiştir pers elçisi ve ters bir laf etmemiştir fakat spartalılar bir elçiyi öldürmüştür... :lol:

bu topic sabit kalsın bu filmlerden birini isteyene burdan verirsin mesela ben senin yazdığın filmi istiyorum...bulabilirmisin ? ...

Yukarı Alt