Size göre en iyi photoshop programı hangisi ?
photoshop'a yeni başlıyanlar için Hangisini versiyonu kullanmayı tavsiye edersiniz ?

Canova

Kastettiğin programsa Lenneth'ın da dediği gibi Photoshop zaten bir program adı. Ama versiyonunu demek istediysen Photoshop CS5 Extended.

Benim Görüşümce önce daha gelişmemişlerinle başla daha sonra daha iyi bir versiyon`a devam et. bir anda gelişmiş bir programla paylaşmak bence doğru değil. :)

Loras

cqloss07 demiş ki:
Benim Görüşümce önce daha gelişmemişlerinle başla daha sonra daha iyi bir versiyon`a devam et. bir anda gelişmiş bir programla paylaşmak bence doğru değil. :)

Kesinlikle, direk yüksek seviyeden başlarsan sadece bakarsın ..

Ben de düşük seviyelerdeyim şuan yavaş yavaş geliştiriyorum :thumbsup:

Canova

Alakası bile yok. Ne öğreneceksin dandik programlarla? Bu html php gibi bir şey değil ki ilk önce hafiften yapısını öğreneyim sonra yükselirim diyeceksin. Alırsın indirirsin Photoshop'u, açarsın bir tane photoshop başlangıç seviyesi videolu anlatım, girişten itibaren tüm araçları öğrenerek geliştirirsin kendini. Bende aynı şekilde yaptım hiçbir başka program kullanmadım. Dediğiniz gibi de boş boş bakmadım programa, gerek videolu, gerek resimli, gerekse yazılı anlatımlarla geliştirdim kendimi. Photoscape ile falan boşa zaman kaybedersiniz.

tam olarak nerden başlıyacagımı bilmedigimden bilenlerin görüşünü almak istedigim dedigin mantıklı ve dedigin gibi yapmaya başladım dandiklerle zaman kaybetmek ögrenmemek oluyor videolu anlatımlardan yola cıktım umarım ortaya güzel birşeyler cıkar

Canova

epireal demiş ki:
tam olarak nerden başlıyacagımı bilmedigimden bilenlerin görüşünü almak istedigim dedigin mantıklı ve dedigin gibi yapmaya başladım dandiklerle zaman kaybetmek ögrenmemek oluyor videolu anlatımlardan yola cıktım umarım ortaya güzel birşeyler cıkar
İlk önce sol taraftaki araçları güzelce öğren, yukarıdaki menüleri kurcala filter lara falan bak. Sonra yine yukarıdaki window bölümünden işine yarayacağını düşündüğün pencereleri falan aç, kurcala, kapa, onlar hakkında bilgin olsun. Sonra zaten ihtiyacın doğrultusunda grafik/web tasarım, fotoğraf düzenleme, 3d vs. istediğin yönde kendini geliştir

Canova demiş ki:
epireal demiş ki:
İlk önce sol taraftaki araçları güzelce öğren, yukarıdaki menüleri kurcala filter lara falan bak. Sonra yine yukarıdaki window bölümünden işine yarayacağını düşündüğün pencereleri falan aç, kurcala, kapa, onlar hakkında bilgin olsun. Sonra zaten ihtiyacın doğrultusunda grafik/web tasarım, fotoğraf düzenleme, 3d vs. istediğin yönde kendini geliştir
ilginiz ve bilginiz için tşkler dediklerinizi uyguluyorum şuan sanrım güzel sonuçlar cıkıcak ortaya

Canova

epireal demiş ki:
Canova demiş ki:
epireal demiş ki:
ilginiz ve bilginiz için tşkler dediklerinizi uyguluyorum şuan sanrım güzel sonuçlar cıkıcak ortaya
Ne demek. Umarım ileride iyi bir Photoshop kullanıcısı olursunuz. (:

Yukarı Alt