Kesinlikle warior&cleric
5 yıllık sro oyuncusuyum tam anlamıyla tank gibi bi çar hiçbişey olmuyor.
Ewe gideyim sana bi kaç ss atayım ne demek istediğimi anlarsın

ewe gidince ss yi yollarım da sana şöyle söyleyeyim warior un kendi bufunu basınca divison da açıksa 6-7 haywan sana dalır tınlamaz bile çar. Wariorun bufu bitti diyelim, bless basarsın bi 30 saniye kadarda sanırım bless etkili olur. Hele olurda ikisini birlikte basarsan sen düşün gerisini

Xperyon

Bilgiliyim
Hem Meslek Hem Unique istiyosan.. Hybird Öneririm
{ 2 Str 1 İnt } veya { 2 İnt 1 Str }

{ 2 Str 1 İnt } Hem Fazla Vurur Hemde Hp den dolayı zor yatar..Genellikle Main Skill vurur yani Nuke felan vurmaz.
{ 2 İnt 1 Str } Damage olayı fazladır bu build özellikle meslek de çok yardımcı olur genellikle 2-3main vuruşun ardından nuke kullanırlar.
Heuksal{110}Cold{110}Fire{110} en iyi (CH) build'lerinden biridir..

Kardeş bak asla bless ile warior bufunu aynı anda açmamışım ona rağmen bana wurdukları damageye bak...

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
rogue cleric olabilir tabi sp çoksa.Dagger skilleri falan açılırsa pvpde fena değil ayrıca xbow skilleri ile uniquelerdede gayet güçlü.Rogue cleric biraz kabiliyet gerektirir skill kombinasyonlarını iyi bilmen ve zamanında kullanman gerekir.

Takımı
Galatasaray
cezasoft demiş ki:
hangi rogue bu kadar moba dayanır?
Mob olarakmı düşündün yoksa PvP ve Job olarakmı anlayamadım? Warrior tank sınıfıdır skin açar mobları lure eder partylerde bufflarıyla yer bulur.PvP de tek başına bir nukerle bile uğraşır unique kesemez kessede çok şanslı olması gerekir çünki skilleri yavaştır ve uniquelerin debuff attackları kesmesini zorlaştırır.Rogueden söz etmemin nedeni mobları en uzak mesafeden güçlendirme skilli ile yanına ulaşmadan öldürür,joblarda invisible skilli ile avını seçer dagger ile öldürür.Partylerde çok yer bulamaz ama çoğu zaman lure yapması için kullanılır.Uniquelerde wizardlardan sonra gelir,eğer partideki wizardlar ölürse unique çok büyük ihtimal xbowa kalır.Güçlendirme buffu canını en çok %50 canını indirebilir bu da yüksek levellerde hp çok olacağı için daha rahat kullanmasını sağlar.PvP lerde rogueler değişik skill kombinasyonları ile ve itemleride iyi ise kesemeyeceği kişi sayılıdır.Tabi herşeyden önce kabiliyet ve zamanlama çok önemlidir.Bu bahsettiğim karakterlerin hepsini kullandım ve benim gözlemlerim bunlardır.Söz konusu yaratıklara dayanma meselesi ise warrior cleric açar oynarsın. :muck:

Takımı
Galatasaray
Silkroadda en iyi diye birşey yoktur en iyi item ve kullanıcı vardır.Warriorunu kasmaya devam edebilirsin hangi charı iyi kullanabiliyorsan onunla oyna.O iyi bu iyiye pek bakma bütün iş sende bitiyor.

UncensoreD demiş ki:
Silkroadda en iyi diye birşey yoktur en iyi item ve kullanıcı vardır.Warriorunu kasmaya devam edebilirsin hangi charı iyi kullanabiliyorsan onunla oyna.O iyi bu iyiye pek bakma bütün iş sende bitiyor.
peki warrior-cleric için bi rehber lazım nasıl yapabilirim yardım edebilirmisin?

Yukarı Alt