En İyi Marka Hangisi

• Converse

Votes: 8 14,3%
  • Adidas

Votes: 20 35,7%
  • Nike

Votes: 27 48,2%
  • Tiffany

Votes: 0 0,0%
  • Levis

Votes: 1 1,8%

• Total voters
    56
sevimli_angel demiş ki:
bez parçasına yüzlerce lira verip kendini 1 numara sanan arkadaşlarım var :lol: ama nike daha rahat bence giyimde ayakkabıda güzel nike'ın ürünleri bi de şapkaları çok cix :santa:
o arkadaşlarının babaları bonkor olmalıkı oyle 100 lıra verıyolar elbıseye sahsen hayatım boyunca en cok parayı aykkabıya verdım o da adıdas all star ılk cıktıgında almısıtm 130 ytl ıdı ama elbıseye bu kadar para verılmez takım elbıse olmadıkca :D

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
babako88 demiş ki:
sevimli_angel demiş ki:
bez parçasına yüzlerce lira verip kendini 1 numara sanan arkadaşlarım var :lol: ama nike daha rahat bence giyimde ayakkabıda güzel nike'ın ürünleri bi de şapkaları çok cix :santa:
o arkadaşlarının babaları bonkor olmalıkı oyle 100 lıra verıyolar elbıseye sahsen hayatım boyunca en cok parayı aykkabıya verdım o da adıdas all star ılk cıktıgında almısıtm 130 ytl ıdı ama elbıseye bu kadar para verılmez takım elbıse olmadıkca :D
sen yanlış anlamışın :D bez parçası derken converse' den bahsetmiştim :mrgreen:

SnowFlake demiş ki:
babako88 demiş ki:
sevimli_angel demiş ki:
sen yanlış anlamışın :D bez parçası derken converse' den bahsetmiştim :mrgreen:
heee :D :D :mrgreen:

Yukarı Alt