Evet Arkadaşlar Sitede Gördüğüm Kadarıyla Anketler Yapılandırmalar Falan En iyi char hangisidir?? gibi Mantığa Kesinlikle Katılmıyorum Veya Ölümsüzler Öldüremez, Ölenler Ölümcüldür Mantığına Da Katılmıyorum Başka Bir Topicde de Yazdım Fakat Ayrı Bir Topicde Ele Alınırsa Daha Çok kişiye ulaşacağına ve daha çok rağbet göreceğine inandığım için ayrı topicde Yazdım..

Her Charın Kendine Özgü Özellikleri Vardır Kimi Defans Ağırlıklı Kimi Atak Ağırlıklı Bu Demek Değildir Ki Defans Ağırlıklılar Adam Öldüremez.. Örneğin 1 Hand ((neden 1 hand çünkü sitede 1 hand sırf tanktır anlayışı gördüm onun öyle olmadığını göstermek amaçlı )) Diğer Charlara Göre DAha Dayanıklıdır fakat adam öldüremez Demek Değildir!! 1 handı pvpde ele alalım savaşları daha uzun sürer ve uzun süreli savaşlarında üstün gelir. Her Charın Kendini Koruma Yöntemi Ve Ölümcül Özelliği Vardır..

Charının Defans Yada Atak Ağırlıklı Olması Onun Pvpde iyi olduğunu Göstermez.. Charının Pvpde Güçlü Olmasının Nedeni Seçtiğin Build Değil Kastığın Item, Oyun Becerin, Stratejin, Önemlidir X Sitesinde Izlediğiniz Videolar Sizi Yanıltmasın Adam Kasmıştır Çok iyi item almıştır Sun silah Eline Yendiği Videoları Koyar Izleyenler"" Vaay Valla iyi charmış Hadi Kasayım" der o yüzden bunları belirteyim

Söyleyeceklerim Bu Kadar. Yanlışsam Buyrun Yazın Yanlışımı Beraber Halledelim...

kardeşim döktürmüşsün tebrikler :wink1:
her açıdan haklısın katılıyorum +1967

Sana katılmıyorum.
Katılmadığım nokta şurasıdır:
Herşey itemde bitmez. Örnek vereyim.Bilenler Greece'te FiRARiST isimli karakteri bilir. Şahin ,yanlış hatırlamıyorsam $4200 (yaklaşık 5000 ytl) verip MoTeC isimli karakteri itemleri ile birlikte satın almıştı.İtemleri Degree8 sun+6 protector set ve sun+10 glavie.

FiRARiST aynı set ve silahla en fazla 1-2 kişiyi kesip ölürken, MoTeC karakteri aynı itemler ve silahla ortaya çıktığında en az 4-5 kişinin arasına dalıp hepsini kesip ayakta kalırdı.
SEBEP : MoTeC full farmdı, FiRARiST ise değil... MoTeC'i oynayan adam progamer bi kişiydi. FiRARiST ise yeni yeni öğreniyordu.
Şahin'in ağzı iyi laf yapar, ki hâlâ öyle ^^

Uzun lafın kısası ; Mühim olan karadüzen 1234 tuşlarına basmak değil. Mühim olan item kadar kullandığın skiller ve yaptığın farmdır.

Sitemiz kullanıcılarında Wizard'ları küçümseyen bir hava var.Belki burada olanlar Hercules serverinde mesleğim THİEF idi.Thief Alias = DarkEden212 , Wizard/Cleric. Satmadan önce ben oynardım.Bowmanlar hariç zorlandığımı hatırlamam. Glavier kesmeyi çok seviyordum. :)Hatta 4-5 kişiyi kestip etrafta dolaştığım günleri bilirim.
Senin de dediğin gibi önemli olan karakteri kullanmasını bilmek.İtemini, silahını sağlam yapıp farmsız meydana çıkan charlar şamar oğlanı olur.

NOT: Tartışma yaratmak için yorum yazmadım.Lütfen polemik ortamı oluşmasın.

hitful demiş ki:
Evet Arkadaşlar Sitede Gördüğüm Kadarıyla Anketler Yapılandırmalar Falan En iyi char hangisidir?? gibi Mantığa Kesinlikle Katılmıyorum Veya Ölümsüzler Öldüremez, Ölenler Ölümcüldür Mantığına Da Katılmıyorum Başka Bir Topicde de Yazdım Fakat Ayrı Bir Topicde Ele Alınırsa Daha Çok kişiye ulaşacağına ve daha çok rağbet göreceğine inandığım için ayrı topicde Yazdım..

Her Charın Kendine Özgü Özellikleri Vardır Kimi Defans Ağırlıklı Kimi Atak Ağırlıklı Bu Demek Değildir Ki Defans Ağırlıklılar Adam Öldüremez.. Örneğin 1 Hand ((neden 1 hand çünkü sitede 1 hand sırf tanktır anlayışı gördüm onun öyle olmadığını göstermek amaçlı )) Diğer Charlara Göre DAha Dayanıklıdır fakat adam öldüremez Demek Değildir!! 1 handı pvpde ele alalım savaşları daha uzun sürer ve uzun süreli savaşlarında üstün gelir. Her Charın Kendini Koruma Yöntemi Ve Ölümcül Özelliği Vardır..

Charının Defans Yada Atak Ağırlıklı Olması Onun Pvpde iyi olduğunu Göstermez.. Charının Pvpde Güçlü Olmasının Nedeni Seçtiğin Build Değil Kastığın Item,Yaptığın Gap, Oyun Becerin, Stratejin, Önemlidir X Sitesinde Izlediğiniz Videolar Sizi Yanıltmasın Adam Kasmıştır Çok iyi item almıştır Sun silah Eline Yendiği Videoları Koyar Izleyenler"" Vaay Valla iyi charmış Hadi Kasayım" der o yüzden bunları belirteyim

Söyleyeceklerim Bu Kadar. Yanlışsam Buyrun Yazın Yanlışımı Beraber Halledelim...

hitful demiş ki:

Charının Defans Yada Atak Ağırlıklı Olması Onun Pvpde iyi olduğunu Göstermez.. Charının Pvpde Güçlü Olmasının Nedeni Seçtiğin Build Değil Kastığın Item, Oyun Becerin,Yaptığın Gap, Stratejin, Önemlidir X Sitesinde Izlediğiniz Videolar Sizi Yanıltmasın Adam Kasmıştır Çok iyi item almıştır Sun silah Eline Yendiği Videoları Koyar Izleyenler"" Vaay Valla iyi charmış Hadi Kasayım" der o yüzden bunları belirteyim

Böyle Olucak Pardon Gapı Eklemeyi unutmuşum Gap Item Kadar Önemli Bir Faktör Özür Dilerim.

Yukarı Alt