evet burası eu bölümü fakat chinese charlar güçsüz diyenler yanılır.

skillerim 71 de farmdayımdım.2 dakika dh ye gidip pvp yapmak istedi canım.
DevilLove isimli şahıs xbow-dagger karışık isteyen rev6 dan bakabilir.
72+2 bowla 5-1 gibi net bir skorla aldım.
lvl 80 bladera da 18k crit atarak yere yatırdı adamı.

eu çar konusuna gelince.
neptune serverında Nyx diye bir adam var.
adam warrior/warlock kasıyor.2h kullanıyor.
lvl 72 iken lvl 80 lik chinese nuker yatıramıyordu adamı.
daha dogrusu kimse yatıramıyordu.
adam statusleri dizip sonra da 2h ile seri bir şekilde sopanın hasını yediriyordu.
şuan nerede ne yapar durumu nasıl bilmem.
fakat ögrendigim birşey var ki bu char cidden saglam.

size birşey diyimi rogue-full str olun 80 olunca elinde ve üstün full sos ise silahın crit yüksekse coşarsın 3lü okla 3yaratığı yatırırsın party giant olsun lord yarkan olsun tek kesersin...

jasmindemir demiş ki:
size birşey diyimi rogue-full str olun 80 olunca elinde ve üstün full sos ise silahın crit yüksekse coşarsın 3lü okla 3yaratığı yatırırsın party giant olsun lord yarkan olsun tek kesersin...
bence yarkanada tek atar oldie

abartma aga :mrgreen: ya napıyım sizce gsyi unuttum 26 lvl charı bırakıyımı yeni char açıyımı gizli soruyuu unuttum naapıyım sizce yeni charmı açıyım

jasmindemir demiş ki:
abartma aga :mrgreen: ya napıyım sizce gsyi unuttum 26 lvl charı bırakıyımı yeni char açıyımı gizli soruyuu unuttum naapıyım sizce yeni charmı açıyım
:P yeni char aç uğraşma onla

ozaman köpeği itemleri fln aktarayım yeni msnde açıyım arklarada söleyeyimde beni sahtekar sanmasınlar hani para fln istersem sen kimsin diyince şu şu diince inanmıoz fln demesinler :mrgreen:

Mighty demiş ki:
jasmindemir demiş ki:
bence yarkanada tek atar oldie
muhaha xD

taktik şudur gençlik iyi dinleyin :mrgreen:

full str rogue charımız olucak kasarken xbow alıcaz pvpde karşımızdaki wizard ise nuker is xbow alıcaz..hepsini keseriz(eğer noob değilseniz)
yan skillerimizi 80 lvl da 80 rog (warlock sleep 20 de cıkıyo galiba bilmiyorum warlock u sleep açana kadar açıyoruz 20 den yüksekse stuna kadar açın)(geriye kalan 60 veya 70 mastery mizle cleric açıyoruz.Bence yeterli..warlock rod ile karşıdakine stun atıyoruz defansını azaltıyoruz en son sleep atıyoruz elimize dagger alıp prick sonrada 60daki skillimiz mortal bilmem ne onu basıyoruz prick block olmassa karşımızdakinin seti full sun olsa bile ölür.prick block olursa aynı şeyleri tekrar yapıyoruz..bunları yaparken warlock rodumuzun yanında güzel br li bi shielde ihtiyacımız var hep biz stun atmıcaz belki ilk o bizi yere yatırcak ?bunları hesaba alırsak güzel bi pvp charı olabilir

bence staff çünkü azda olsa ozaktan vuruyo we 5 lvl de 200-300 arası cakıyo yani cok vurmak istiyosan staff uri falan kesmek istiyosan staff al ama sağlam yok ben sağlam yapamam dersen tabikide str al ?!!!!!!! ?!!!!!!. ama ben staff actım we şuan kasıyom isteğe bağlı bir durm bu :?!

en iyisi gerçekten rogue kasması biraz zor ama bot denilen bi olay var nede olsa :D
48lvl rogue carımla 68lvl spear kestim :twisted:
54lvl glavieye 9k vurdum daha bi ton hikaye varda bu 2si gerrçekten duyanı gaza getirici tarzdan rutin şeyler bi rogue için(48+3 20crt dagger vardı)
rogue açarsan kesinlikle pşman olmazsın ama karar genede senn solemeden geçemicem 2h warriorda cok hos ozellikle iron skin basılıyken

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
memo0 demiş ki:
en iyisi gerçekten rogue kasması biraz zor ama bot denilen bi olay var nede olsa :D
48lvl rogue carımla 68lvl spear kestim :twisted:
54lvl glavieye 9k vurdum daha bi ton hikaye varda bu 2si gerrçekten duyanı gaza getirici tarzdan rutin şeyler bi rogue için(48+3 20crt dagger vardı)
rogue açarsan kesinlikle pşman olmazsın ama karar genede senn solemeden geçemicem 2h warriorda cok hos ozellikle iron skin basılıyken
Peki sen yan skili ne açtın bide senden düşük yaratıklardamı kastın bende aççamda

bnm yan skill cleric bitanede warrior arkadas var o bard açtı ole ole birbirimizi az cok dengelioruz :wink1:
kndimden 2-3lvl yukseklerde kastım halada ole kasıorum ama daggerla degil xbowla kas cok cok daha hızlı kasarsn...(kndinden yuksek lvlli giant ve pt canavarlarına vigorsz dalma buyuk ihtimalle yatarsın yoksa)

bannedddd

Buralıyım
memo0 demiş ki:
bnm yan skill cleric bitanede warrior arkadas var o bard açtı ole ole birbirimizi az cok dengelioruz :wink1:
kndimden 2-3lvl yukseklerde kastım halada ole kasıorum ama daggerla degil xbowla kas cok cok daha hızlı kasarsn...(kndinden yuksek lvlli giant ve pt canavarlarına vigorsz dalma buyuk ihtimalle yatarsın yoksa)
Bence eu charlarda kendinden en az 2-3 lvl düşük moblarda kasman gerek. Çünkü zaten pot sorunu var ve kendinden yüksek mobları extreme açmadan en az 3 skill'de kesersin ve giant'ına yatarsın. Ama kendinden 2-3 lvl düşük moblarda kastığın zaman extreme ile beraber tek atıyorsun ve çok seri kasıyorsun. Şahsen ben şu anki xbow charımı böyle kastım ve 3 haftada 64lvl oldum ve bu şekilde çok da iyi para kasılıyor. Ama yine de siz bilirsiniz.. :wink1:

bence güzel bir spotunuz varsa orda kasın hep 50-60 arası penonlarda kastım(eski serverlarda penonlarda bot dolu olur) ben 3-4 gün sürdü botsuz sonra full cave ?!!!!!!.

Okuyorumda xbow dagger fll str demiş bircok arkadaş onların kafası güzel xD

Bende Vardı Atak Arttıran Sikilleri Kullanınca xbow da can %50 düşüyo daggerde %75 defanslar düşüyo örneyin bir 1h sword chara daldınız attığınız 3 skilden biri block belki 2 skilden bri blok o defansla o adam sana en fazla 4 5 skil gömüyo bide yan skiller warlocksa bi stun koyuyo tamam şansın yok... Ben xbow dager + Bard braktım 57 lvl de tavsiye etmiyorum...

1H SWORD + WARLOCK

SickTired demiş ki:
Okuyorumda xbow dagger fll str demiş bircok arkadaş onların kafası güzel xD

Bende Vardı Atak Arttıran Sikilleri Kullanınca xbow da can %50 düşüyo daggerde %75 defanslar düşüyo örneyin bir 1h sword chara daldınız attığınız 3 skilden biri block belki 2 skilden bri blok o defansla o adam sana en fazla 4 5 skil gömüyo bide yan skiller warlocksa bi stun koyuyo tamam şansın yok... Ben xbow dager + Bard braktım 57 lvl de tavsiye etmiyorum...

1H SWORD + WARLOCK
ben xbow+dagger char kasıyorum memnunum yan skill cleric werilmelidir bence, hızlı koşmak istiyorum diyorsanız bard ı 10 lw yapıp hızlı koşmayı açıp öyle bırakın
arkadaşım 1h swordun defansı ii ama güzel hasar weremio karşıdaki adam da armut toplamıo cleric de bless spell we recovery division skillerini açsa defansı bayağı güçlenir itemleri iise de extreme açıp karşıdakini hemen yatırır

arkadaşlar bence en iyi char warrior 2h+1h-cleric.
iyi bir performans için itemler en az +4 ve Alchemysi çok iyi olmalı
silahların cr değeri 11 ve üzeri
1h ı roque charlarda ve wizardlarda
2h ı china charlarda kullanırsanız inanınki çok güçlü bir char olduğunu göreceksiniz.
clericden aldığı recorvey division sayesinde hp sürekli kademeli olarak artıyor ve bles açma şansınız var.
yani kısacası ölümsüz bi char oluyor.
job warda tek başınıza bless+ mana skin ve iron skin açarak 5-10 kişi arasına dalabilirsiniz.
eğer birde zerk varsa tadından yenmez :twisted:

Yukarı Alt