full str rogue (xbow) cok saglam 40lvlken penonlari 44lvlkende shakramlari (tabi party moblari degil :lol:) indiriyordum tabi weaponlarinda critisi yüksekti!

pvp icin 2H Sword en iyisi bence ama, oyuna faydasi pek yok, hizli kasmak istiyen xbow acar!

A.T.P demiş ki:
En iyi Avrupa pvp charları sırayla

1. Wizard / Cleric full int
2. Warrior / Warlock full str
3. Rogue / Bard full str
Bence
1. xbow / cleric Full STR
2. Two handed Sword Full STR
3.Wizard / Cleric Full İNT

Arkadaşlar two handed sworda çara hangi buff iyi gider bilmiyorum ama pvp çar istiyorsanız two handed sword çar açın derim.Eğer pvp beni bozar ben mob düşmanıyım diyorsanız xbow açın. :lol: :lol: extraokk extraokk

ne hantallıgından bahsediyosunuz yaw..
bi nukerın nuke atma süresiyle two hand sword un vurus süresi aynı hatta 2 hand swordun seri vurusları olan charge and triple swing nukerlardan daha hızlı ..
yürüme konusunda al move scroll ya da drug hızlı kossun.

nukerler uzaktan vurur yaratık yaklaştırmaz yaratık yaratık koşmalarıda gerekmez ki sen two handet swordla yaratığın yanına gidip 2-3 kere vurman lazım yaratıkta sana vurur two handet sword armor giyer ağar hareket eder ama nuker e garmentte giydirebilirsin hantallık derken bunu kastediyorum yaratık kesmede bi sorunu yok

heavy armor giymek zorunda degılsınki light armor giyebilirsin ayrıca yaratıkların vurması hıc sorun degıl 70 lvlken nıya guard ve bone soldıerlarda kastım yattıgını gormedım charın %50 move scroll ya da drug kullanırsan hıc bır sorunun kalmaz ayrıca nuker cok saglam blue basılı olmadıgı surece garment yerıne armor gıyer..

lıght armor giyersen defans noolur xbow lar defans yüzünden pvp lerde daha sık yatar ki two handet swordlar woriorların içinde en az defansa sahip olan karakterler herzaman yanında move scrool bulundurma ihtiyacı duymaman için barda vermek gerek nuker armor giyer demişsin ben buna katılmıyorum nukersen tam nuker olcaksın ben armor giymedim ve çok az yatttım nukerken bence nukerler armoru mob keserken değil pvp de giymeli

şu işe bi açıklık getiriyim xbow charlar kolay kasar dogru ama pvp de 2handı zor yıkar. nedenini acıklıyım

xbowun en büyük numarası görünmez olup crossbow extreme acıp dusmana arkadan saldırmak bundan hemfikiriz sanırım..fakat su unutluyor..

Cross Bow Extreme
Skill form : Active
Skill attribute : Buff
Kullanılan Silah : Cross Bow
Effect:
Lvl1 900 saniye boyunca vuruş gücünü %75 artırır, fiziksel saldırı gücü 18 artar, fakat maksimum HP %50 düşer ve maksimum fiziksel defans gücü %40 düşer
Lvl7 900 saniye boyunca vuruş gücünü %75 artırır, fiziksel saldırı gücü 88 artar fakat maksimum HP %50 düşer ve maksimum fiziksel defans gücü %40 düşer .

yanı o arada 2hand mana ve iron skini acıp sprint assoultla yanınızda bittigi an sizin öldüğünüz anlamındandır heleki xbow ilk atısında 2hand swordu yere düşüremezse ( skill olarak) 2hand tek vurusla alır xbowu.

Şu an için snow shieldla Chinese Nukerler,Yeni skilleri ile Chinese Bowman
Avrupa içinse ;Rouge/bard Crossbow ve Wizard/Warlock harika diye düşünüyorum.Fakat unutmamamız gereken bi nokta var.Güç kelimesini charların itemlerine göre değerlendirmek lazım.

Valla benim imzadaki wizardda birde combustion acip snow shield olan yada olmayan çinlileri perişan ediyorum cünkü bu skill mananızı azaltıyor ayrıca HP VE MP içme sürenizi tam 4 saniye arttırıyor, o yüzden wizard derim (ama pve için crossbow forever Wink

en iyi char itemlere ve builde baglı olarak deisir. bi kere yan skill olarak bard vermek gibi sacmalik yapmayin bardda sadece hızlı kosma ve noise skili icin veriosunuz ha tabi kasmak icin oynuom derseniz ok ama oyunun asıl guzel tarafi pvp lerdir bence o yuzden hangi char olursaniz olun bence cleric acmak mantikli cunku hp doldurma skilleri ve bless spell sayesinde cok guzel oluor ve ayrica two handed sword bencede hantal biraz yani kosmasindan dolayi diil bi xbow skilleri 2handed a gore cok daa hizli test ettim gordum. karakteri iyi yapmak sizin elinizde olan bisi tabiki ama yan skill kesinlikle cleric olmasi lazim. ve tabi direk cleric seniz 80 lvl full farm bi clericin hayali bile urkutucu olur :lol:

wariror/dager silahlari ii deistirp saglam kombo yapabilirsen koparsin yani

Kucuk lwlarda noise ve monig marchtan dolayı......xbow/bard ilerde bard olcak cleric aha best char.1.5 ayda 80 olursun.(0 gapla)

Yukarı Alt