EliteTurk

Aileden
En hızlı SMS kaç saniyede yazılır?

Bir telefon markasının etkinliğine katılan 27 yaşındaki İngiliz Melissa Thompson, en hızlı SMS yazma rekoru kırdı

Kendisine verilen metni 25.94 saniyede yazan Thomspon, Amerikalı Franklin Page'in 35.54 saniyelik rekorunu 10 saniyelik farkla egale etti. Thompson, 23 yaşındaki sevgilisi Chris Davies'le alışveriş yaparken bir telefon markasının tanıtımında gerçekleşen mesaj yarışmasına katılarak "Serrasalamus ve Pygocentrus türündeki kesici dişli piranalar tatlısuda yaşayan dünyanın en vahşi balıklarıdır. Aslında onlar insanlara nadiren saldırırlar" metnini 26 saniye içinde SMS olarak yazmayı başardı.
Her gün sevgilisine 40-50 civarında mesaj yazdığını söyleyen Melissa Thompson "Dünyanın en hızlı mesaj yazan kişisi olduğum için çok şaşkınım" diye konuştu.
Thompson'un SMS rekorunun Guinness Rekorlar Kitabı'na gireceği belirtildi.

Takımı
Galatasaray
uzun sürede yapmış..bizdeki deli aşıklara ver bak kaç saniye'de yapıyorlar ^^

Avasin

CherryBrandy demiş ki:
Avasin demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Günde 40-50 sms atıyormuş . Muhtemelen katılan türk genci yoktur ki birinci oldu. :P
Misalen ben =)
5k yetmiyor :santa: :mrgreen:
aynen aynen vallaha aveanın smsi aylık 5 bindi. 1 ay içinde birden fazla sms alırdım ondan dolayı 2 farklı avea hattı kullanırdım =)

Bizimkiler yazarda metin biraz değişikliğe uğrayabilir;

"Serrasalamus ve Pygocentrus tründki ksci dşli pranalr ..." şeklinde 10snde tamamlarlar metni ama kabul olacağını sanmıyorum :P

os1

olduser
RiqueLme demiş ki:
buda bişeymi 10k msj kardeşime yetmiyor artık prof olmuş bakmadan yazıyor el cepte maşallah mavi boncuk takıcam bi ara
ADSASDASDFASDFA! Benim de sevgilim var hiç msg atmıyorum sürekli o bana msg gönderiyor bazen düşünüyorum tek taraflı mı sürüyor bu ilişki? :P

Yukarı Alt