SİZCE KİM KAZANMALI ?

• darß3

Votes: 8 4,1%
  • GodLike

Votes: 28 14,2%
  • Seal Of Love

Votes: 82 41,6%
  • 'Pride

Votes: 75 38,1%
  • ArchSaint

Votes: 7 3,6%
  • themetrapql

Votes: 7 3,6%
  • chuBBy

Votes: 6 3,0%
  • broxni

Votes: 12 6,1%
  • Neverex

Votes: 17 8,6%
  • Gloredhel

Votes: 9 4,6%

• Total voters
    197
yok , açık konuşmak gerekirse 27 arkadaşımdan 5'i oy verdi , gerisi beğenmedi , Adam Gibi söyledim onlara !Hakkımla kazanmak istiyorum beğenen oylasın.

Seal Of Love demiş ki:
yok , açık konuşmak gerekirse 27 arkadaşımdan 5'i oy verdi , gerisi beğenmedi , Adam Gibi söyledim onlara !Hakkımla kazanmak istiyorum beğenen oylasın.
e neden 3 ankette de sana oy verek kişiler belli değil veya çıkıp ben oyumu seal of love ye verdim demiyor ?

Seal Of Love demiş ki:
extraloob demiş ki:
anket sonuçları ne gösteriyorsa o dur fazla yormaya gerek yok bünyeyi.

HAPPY XMAS :kalp:
eywallah :kalp:

yahu ne var bende ? arkadaş çevrem bol , sanırım globalimde beğendi , niye çekemiyorsunuz ? Başkası kazansa elinize Ne geçecek?
12B param var. 500m gold ile seni çekememe gibi bi durumum olamaz müslümcügüm ^^

erdi üstüne Alma bro ^^ Neyse pek ilgilenmiyecem Okan abi Yaptı açıklamayı , Bekliyorum SonuçLarı !

müslüm en az forumda 10 tane acc var sana ait sende çok iyi biliyorsun istersen sayarım .. cafede o kadar adam var normal yani senin kazanmak ben en baştan söylemiştim.

cafeye gidip millete oy attırmasını bizde biliriz.! bariz belli adam 3 yarışmadada açık ara lider saçma bişey kimsede olaya el koymuyor.Orasıda ilginç..

tatar_sem demiş ki:
cafeye gidip millete oy attırmasını bizde biliriz.! bariz belli adam 3 yarışmadada açık ara lider saçma bişey kimsede olaya el koymuyor.Orasıda ilginç..
bakıyorumda yrışmaya katılmamıssın niye ötüyosun :?:

yarışmaya katılmadım çünkü böyle bir şeylik çıkacağı belliydi.Konusup konusmamam da seni ilgilendirmez.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
anket halen devam etmektedir ben topici kilitleyene kadar 8)

hoyyyy happy XMAS :kalp:

Neverex

Bilgiliyim
msülüm senin ne oldugunu herkes iyi biliyor senin her yaptıgın iş fake,alçaklık.

'Pride demiş ki:
Seal Of Love demiş ki:
adi herifler ne oldu şimdi ?

Benim Oylar Fazla iken Np idi ,adam 5dk da 13 oy aldı , hmm "Gzz Pride' arkadaşların cok güzel calısıyor yeni account ile , Yada sen "
Herşey dönüp dolaşıp bende patlar zaten :roll:

Benim arkadaşlarım kime oy vercek ? tabiki bana. Ayrıca bu sitede iyi tanıdığım 4-5 kişi anca var.
Ben hala adalet istiyorum gerekirse sonuncu oluyim ama centilmen insanlarla oyniyim :coffee:
Sözüm burdada geçerli. Ayrıca 'Pride olcak Pride' deyil :twisted:

'Pride demiş ki:
'Pride demiş ki:
Seal Of Love demiş ki:

Benim Oylar Fazla iken Np idi ,adam 5dk da 13 oy aldı , hmm "Gzz Pride' arkadaşların cok güzel calısıyor yeni account ile , Yada sen "

Benim arkadaşlarım kime oy vercek ? tabiki bana. Ayrıca bu sitede iyi tanıdığım 4-5 kişi anca var.
Ben hala adalet istiyorum gerekirse sonuncu oluyim ama centilmen insanlarla oyniyim :coffee:
Sözüm burdada geçerli. Ayrıca 'Pride olcak Pride' deyil :twisted:
bromance kafam bozuluyor sen insansında biz neyiz ? senin oylar tavan yapınca ses cıkmıyor bizimki olunca Yok Seal hileci yok öyle yok böyle !

Yarışmada herkese basarıLar ama bence iyi bir anket olmamış kendi şahsi fikrim kaçak oylar yüzünden : ) bi de moderatörlere daha cok oy qitmiş :) neyse kazanana tebrkler =)

Seal Of Love demiş ki:
'Pride demiş ki:
Seal Of Love demiş ki:

bromance kafam bozuluyor sen insansında biz neyiz ? senin oylar tavan yapınca ses cıkmıyor bizimki olunca Yok Seal hileci yok öyle yok böyle !
Müslüm müsün nesin, çok ünlem işareti kullanma.. girdiğin çakma hesapların hepsini döktürme bana şimdi, yalan dolan kanına işlemiş yılın ilk günü canın yanmasın, adam gibi takıl forumda

@Seal

ben emin olmadan kmseye suç atmam burdada olmadıgım için kimseye suç atmadım ben, emin olmadığın şeyleri yazma cool2:

Bu arada müslüm kim :mrgreen:

Yukarı Alt