haha bu dava ergenekona döndü yaf magna_colpa ya gelince kendi masterının üyelerine laf geciremediği bir guild.1 gün huzur içinde unionda kalamıyosunuz kendi unionunda başka türk olmasını istemeyen arkasından oynuyan bir guildsiniz elite ve siz biz sizinle bir unionda olmak gercekten tehlikeli bir durum iyiki adamlar sizi anlamıo yabancı guildlerde böyle yer bulabiliosunuz.

Crusin demiş ki:
haha bu dava ergenekona döndü yaf magna_colpa ya gelince kendi masterının üyelerine laf geciremediği bir guild.1 gün huzur içinde unionda kalamıyosunuz kendi unionunda başka türk olmasını istemeyen arkasından oynuyan bir guildsiniz elite ve siz biz sizinle bir unionda olmak gercekten tehlikeli bir durum iyiki adamlar sizi anlamıo yabancı guildlerde böyle yer bulabiliosunuz.
Senin kim olduğunu bilmiyorum, suicast guildinde sevdiğim kişiler var ve 1 gerizekalı çıkıp guildime laf etti diye suicast guildine laf etmiyecem.ve demişssinki "1 gün huzur içinde unionda kalamıyosunuz" bu sözle tam olarak neyi kastetiğini anlamdım.Bize karşı bir huzursuzluk yapılıyorki sesimizi çıkarıyoruz :wink1:
Sonra demişssin ki "kendi unionunda başka türk olmasını istemeyen arkasından oynuyan bir guildsiniz "Biz unionda türk olmasını istemiyor olsaydık şuanki bulunduğuz guiltten çoktan çıkmış olurduk.Ki sizin şuan ki guildinize bakarsak tek bir türk guilt yok bizim guildimizde 3 tane türk guildi var :wink1: ve küçük bir hatırlatma biz şuanki bulunduğumuz unionla 6 7 aydır beraberiz ve o uniona türk guildi olarak ilk biz girdik :wink1:
sonra demişssinki "elite ve siz biz sizinle bir unionda olmak gercekten tehlikeli bir durum " böle bir sözü neden sarf ettin bilmiyorum ama elite ile iyi anlaşıyoruz ,suicastle de iyi anlaşıyoruz sizde(yada sende) bir problem varsa bunu bilemem.ki böle bir problem varsa yani benim guildimi alaycı bir tavırla söyülyecek kadar ciddi bir sorun varsa sorununu söle beraber çözmeye çalışalım :wink1:

Yukarı Alt