Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Madem item sorunun yok fantezi arama hic. Rogue Cleric her daim is gorur. Hem cok guzel critlerin gelir dagger ile hem de hp dustugu anda cleric ile heal basar durursun. Benim kullandigim charlara gore eksisi en az olan char rogue cleric. Warriorun eksisi rogue'a gore az dmg vuruyor. Warlock da kullandim hatta baya baya kullandim warlock cleric ile cok da rahattim ama rogue'in yerini alamaz

Takımı
Besiktas
Arkadaş sanırsam pvp serverda yapılandıracak çarı :D

Wax Whine demiş ki:
Madem item sorunun yok fantezi arama hic. Rogue Cleric her daim is gorur. Hem cok guzel critlerin gelir dagger ile hem de hp dustugu anda cleric ile heal basar durursun. Benim kullandigim charlara gore eksisi en az olan char rogue cleric. Warriorun eksisi rogue'a gore az dmg vuruyor. Warlock da kullandim hatta baya baya kullandim warlock cleric ile cok da rahattim ama rogue'in yerini alamaz
Olabilir ama Rogue/Cleric benim hoşuma gitmiyor.Çok klasik gibi geliyo bana wariorda balta-1h-2h çok eğlenceli olabiliyor bu yüzden 3 seçenek var wariorla ilgili :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
sertcarlos demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Olabilir ama Rogue/Cleric benim hoşuma gitmiyor.Çok klasik gibi geliyo bana wariorda balta-1h-2h çok eğlenceli olabiliyor bu yüzden 3 seçenek var wariorla ilgili :)
Bak isroda ilk immo seti bitirenlerdenim warrior char olarak ve fight 2h satin almistim bir Arap'tan. Ona ragmen rogue clerice zorlandim. Warrior her chari cok rahat keser intlere karsi sprint assault kay axe ile vur stun gelsin tak cleric glut vur olsun. Bladera karsi blood gelene kadar paso axe ile takil snra daredevil turn rasing bash triple swing vur olsun glavie bow zaten cok rahat kesiliyor ayni sekilde wizzler de ama rogue kesilemiyor. Adam yatir atar desperate basar bi vurur dagger ile tek yersin. Olmedigi zaman takar clerici hp yine full. Ama yine senin tercihin

Peki Warlock/Rogue iyi olurmu Wax ? Stun/Sleep +Divi işi bitirir diye düşünüyorum ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Her zaman sleep tutmaz ve karsindaki de bos durmaz sen sleep tutturmaya calisirken stun yiyebilirsin ve cleric olmadigi icin yatma ihtimalin yuksek olur. Warlocka alisman da cok uzun surer skilleri cok karmasik ozellikle str charlarda. Ama nispeten warriora gore iyi gider rogue warlocka

Peki :D son soru

Rogue/Cleric mi daha iyi :D Warior/Clericmi ? en başta warior/cleric demişti bir admin galiba .Sende Rogue/Cleric

videolarını izlemeye başlıyacam bile :)

Yukarı Alt