arkadaşlar ben sro dan şiştim benim amacım meslekler mesleklerin bolca yapıldığı fazla lag olmayan private serverlara gecmeye karar verdim sizce hangisi en uygunudur bana yardımcı olursanız sevinirim

Takımı
Galatasaray
private serverlardada kervan işleriyle uğraşmıyorlar herkezin işi gücü PvP.

UncensoreD demiş ki:

allahım yaaa pvpden ne anlıyo insanlar anlamadım birbirini öldürüyon eline hiç birşey gecmiyo bari kervan cekerken felan para kazanıyon peki hiç mi yapmıyorlar kervan hırsızlık hunter ?

Takımı
Galatasaray
qwerty686 demiş ki:
UncensoreD demiş ki:

allahım yaaa pvpden ne anlıyo insanlar anlamadım birbirini öldürüyon eline hiç birşey gecmiyo bari kervan cekerken felan para kazanıyon peki hiç mi yapmıyorlar kervan hırsızlık hunter ?
ZSZC Retro serverinde çok nadir yapanlar oluyor fakat server ölü,dediğim gibi herkezin ilk amacı pvp yapmak.

UncensoreD demiş ki:
qwerty686 demiş ki:
UncensoreD demiş ki:

ZSZC Retro serverinde çok nadir yapanlar oluyor fakat server ölü,dediğim gibi herkezin ilk amacı pvp yapmak.
ilgilendiğin için sağol kolay gelsin

SirCaponeN0b demiş ki:
ZSZC Water oynayabilirsin orada herkes uğraşıyor thiflik ve hunterlıkla.
thiflik ve hunterlık derken bildiğin eskisi gibi kervan cekme gibi değilmi yani traderlerin olduğu silkroad gibi değilmi

SirCaponeN0b demiş ki:
qwerty686 demiş ki:
SirCaponeN0b demiş ki:
ZSZC Water oynayabilirsin orada herkes uğraşıyor thiflik ve hunterlıkla.
thiflik ve hunterlık derken bildiğin eskisi gibi kervan cekme gibi değilmi yani traderlerin olduğu silkroad gibi değilmi
Eski sistemdeki gibi :thumbsup:

private serverlar hakkında hiç birşey bilmiyorum üyelik aldım ama oyunu nerden indiricem hiç birşey bilmiyorum yardımcı olurmusun

Yukarı Alt