Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar bana şöyle canlı bir server lazım. 0'dan char açmayı düşünüyorum.
Canlı derken;
-PVP de bir yığın adam olacak.
-Kervan çekerken karşıma thief ordusu çıkacak :mrgreen:
-Kalabalık olursa olsun her ay çekerim Pre'yi sorun değil..

Kısacası şöyle eski Silkroad gibi hayat olan bir server istiyorum..

Hangi Server'ı önerirsiniz bana ?
Oasis veya Aege iyi midir ? :mrgreen:

sunupcuyuz

Gözlemliyorum
Alexander :) her zaman full olan ve presiz girmekte çok çok çok zorlanacağın bir server birde oyunun en eskilerinin yoğun oldugu bir server Kinq_BoweR benım char bekleri servere

Alexander'da Meslek durumu nasıl? Çok kervan çeken thieflik yapan var mı ? Eğer öyleyse gelirim Alex'e :mrgreen:
P.S: Girişmediğim server kalmayacak zaten bu gidişle ^^ 72 Lv kasıp bırakıyorum girdiğim yeri XD

sunupcuyuz

Gözlemliyorum
vallahi geceleri 5 er yılldız lık kervanlar çekenler var bende thiefim :)

ValkyRion demiş ki:
Alexander'da Meslek durumu nasıl? Çok kervan çeken thieflik yapan var mı ? Eğer öyleyse gelirim Alex'e :mrgreen:
P.S: Girişmediğim server kalmayacak zaten bu gidişle ^^ 72 Lv kasıp bırakıyorum girdiğim yeri XD
100 lvl arifesi server degistirmen mantıksız zaten 100 lvl millet kasıp pvp muhabbetine gecene kadar baya bi sure gecer ama 2 gun onceki gece 15 hunter 3 mesleksiz cleric'e karşı 20 thif 5 buffer olarak çatıştık sorucak olursa kervana noldu dc ettirdik traderi anca öyle kurtardık kısa bi örnek

100 Lv arifesi beni bağlamıyorki zaten ^^ Ben 0'dan açıyorum charı.. Ben 100 Lv olduğumda herkes eski haline döner zati ^^

POSEİDON,Tibet,Olympus,SPARTA, <- -bunlardan birini öneririm özellikle sparta veya poseidon

Eğer canlı bi server istiyorsan yeni serverlarda açma.Yani Mercury serverlarından daha önce acılan serverlarda aç derim ben :thumbsup:

persia:D 7/24 pvp 7/24 thief/hunter/trade aktivitesi en güzel serverlardan biri 1 kere bile pwp yapıcak adam yok demesin.Eger persiaya gerliseniz elimden geldigi kadar yardımcı olmaya çalısırım:)

oasis güzeldir bu konuda :D
oasisin bir güzelliğide şudur
her capta diğer serwerlar gibi full sun +7 veya sun +11 +12 silah takan adamlar olmaz
en çok görülen sun +9 dur :D
oda yeni basıldı 9 dg . 1 ay olmadı
veya 9dg sun staff yok :D (belki 10dg olur ama)
serwer hunter ağırlıklıdır. ben thiefim :twisted:
ve hunter-thief işi ayrı ayrı değil guildce olur

Athens serverinde kapılarda herkesin bard bufferi oluyor.Millet buff olmadan pvp yapamıyor ama orda pvp diye bisi yok o ayrı bisi :mrgreen: sen birisine dalıyosun bakmıssın arkadan 20 kisi geliyo :D cok sinirlenirsin ama öyle serverlerde,oyundan sogursun.Unique cıkar dakka gecmeden ölür :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt