En Baba Film Serisi Hangisi?

• The Godfather[Baba]

Votes: 17 23,3%
  • Lord Of The Rings

Votes: 28 38,4%
  • Harry Potter

Votes: 15 20,5%
  • Bond

Votes: 0 0,0%
  • Spiderman

Votes: 2 2,7%
  • Xman

• Mumy

Votes: 1 1,4%
  • Görevimiz Teklife

Votes: 1 1,4%
  • Tom Rider

• Diğerleri...

Votes: 9 12,3%

• Total voters
    73
Evet arkadaşlar en baba film serisini seçiyoruz.Bende Godfather :D
Ps: 21. yüzyıl serilerindne seçmeye gayret ettim.Tarihe geçmiş birkaç seri dışında tabii :thumbsup:

Arkadaşlar anket içeriğinde birkaç yazım yanlışı yapmışım.Bildiğiniz gibi editleyemiyorum.Lütfen kusruma bakmayın!!!

Anthony,Michael a;

"I will never work for you. I have bad memories I'll always be your son, but I will never have anything to do with your business."

lord of the rings elbette.
godfather da güzeldi, ama sadece birincisi. ücüncüsü bes para etmez. tamamen sallama bir senaryo üzerine kurulmus.
hele harry potter... tüm fantastik degerlerin icine eden harry potter'i sevmeyen bir insan olarak güzel kategorisinden cikariyorum.
bond zaten sürekli ayni hikaye.
spiderman fena degildi, xmen de ise wolverine i sevgili takintisina sahip yapmislar. en sonunda kendi kendine ahanda rogue'u kendime asik ettim jean grey'i de kendime asik ederim cyclops da kim oluyor seklinde bir yorum yapiyor.
mummy'nin ikincisi eh iste, digerlerini izlemedim, ama ne yalan söyleyeyim, akrep krali görünce altina eden imhotepi evire cevire dövesim gelmisti.
görevimiz tehlike ise apayri bir hikaye, ilk filmindeki arama motoruna hastayim.
tomb raider ise klasik oyun filmi iste, ama oyun filmlerinin arasindan en güzeli yine de. herkes hain cikiyor ya... yine de (s)hitman movie den iyidir.
the pirates of caribbean'i bulamamak hayal kirikligina ugratti beni... halbuki o da güzel bir seriydi... ya da kill bill... 2 filmlik seri... rocky... back to the future...

Yukarı Alt