armilx

Tanınıyorum
SATIŞLARIN İLERLEMESİ ADINA BÜTÜN KARAKTERLER SADECE 1HAFTA İÇİN 50TL. ZART YOK ZURT YOK GİR BEĞEN PM AT VEYA TELEFONDAN ARA HEMEN SATIN AL !!! YAZAN FİYATLAR DEĞİL SADECE 50TL DİR.
PM de VEYA TELEFONDA O CHAR 50TL Mİ DİYE SORMAYIN HEPSİ 50TL !!! SADECE 1HAFTA 23.09.2012-30.09.2012

merhaba arkadaşım elinde kalan çarların bi derlemesini yapıp tekrardan konuyu düzenlermisin lütfen bakarken yoruldum inan :) serdar wize talibim elden olma olasılıgı yokmu acaba kardeşim ist avp yakası ?? saygılar...

armilx

Tanınıyorum
pasha0634 demiş ki:
merhaba arkadaşım elinde kalan çarların bi derlemesini yapıp tekrardan konuyu düzenlermisin lütfen bakarken yoruldum inan :) serdar wize talibim elden olma olasılıgı yokmu acaba kardeşim ist avp yakası ?? saygılar...
PM gönderildi.

arkadaşa kefilim parayı yatırır yatırmaz çar elimize geçti son derece güvenilirdir emin olabilirsiniz aldıgım çar serdar wiz hayırlı satışlar kardeşim sana teşekkür ediyorum herşey için sagol...

armilx

Tanınıyorum
Satılan karakterler konudan silindi . Güncel satışlar devam ediyor yakında internet sitemize ile karşınızda olucaz !!!

cok tesekkur ederım arkadas guvenılır bırısıdır 2 dakıkada hallettık alısverısı hayırlı satıslar

armilx

Tanınıyorum
manyanqqq demiş ki:
cok tesekkur ederım arkadas guvenılır bırısıdır 2 dakıkada hallettık alısverısı hayırlı satıslar
Narut00 satılmıştır ... 117Lv warrior

güncel güncel

KERMITES charını aldım hiç bi şüpheniz olmadan istediğiniz charı alabilirsinz arkdaş güvenilir :)

armilx

Tanınıyorum
OxMxExR demiş ki:
KERMITES charını aldım hiç bi şüpheniz olmadan istediğiniz charı alabilirsinz arkdaş güvenilir :)
KERMİTES 111Lv Bow satıldı iyi günler iyi oyunlar.

Yukarı Alt