1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Emre, performansını F.Bahçe'ye borçlu

1. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Emre Belözoğlu'nun performansı son haftalarda giderek yükseliyor. 2009 yılında Sarı-Lacivertli ekibin oynadığı tüm maçlarda forma giyen Emre, özellikle Süper Lig ve Türkiye Kupası'ndaki Sivasspor maçlarında mükemmel bir oyun sergiledi.

Fenerbahçe'nin yenildiği Gençlerbirliği karşılaşmasında dahi ayakta kalan birkaç futbolcudan biri olan tecrübeli oyuncu, eskisi gibi sık sık sakatlandığı dönemi de atlattı. Yavaş yavaş hünerlerini göstermeye başlayan ve Fenerbahçelilerin de büyük beğenisini kazanan Emre Belözoğlu, bu işin sırrını açıkladı. Başka bir takımın masörüyle çalışmaya başladığı şeklinde medyada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten 29 yaşındaki yıldız, "Fenerbahçe'ye transfer olduğumdan bu yana tüm sağlık sorunlarımla, kulüp doktorumuz ve diğer yetkililer ilgileniyor. Ben, Fenerbahçe Sağlık Kurulu'na emanetim." dedi. Fenerbahçe'de şimdiye kadar arka adalesinde bir sorun yaşadığını anlatan Emre, şöyle konuştu: "Şimdiye kadar burada arka adalemde bir sorun yaşadım, o da mümkün olan en kısa sürede tedavi edildi. Benim Fenerbahçe Sağlık Kurulu ile bir sorunum yok ki, başka yerlerde çare arayayım. Sağlık kurulu başkanımız, kulüp doktorumuz, masörler, egzersiz ve tedavi uzmanları ile fizyoterapistler hepsi işinde profesyonel, bilgili, deneyimli kişiler. Benim başka yerlerde çare aramama ya da başka bir kulübün masörüyle çalışmama gerek yok."

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    :mrgreen: Galatasaray yetiştirir biz kaparız 5-6 sene sonra sıra Ardaya gelicek :mrgreen:

3. BiLqiN

BiLqiN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    exL Köşe Başı
    :oldie:

4. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...